18 Kasım 2019 Pazartesi
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
Açık Cezaevi müdüründen ziyaret
Kırklareli Açık Ceza İnfaz Kurumu Müdürü Mustafa Tatlıca, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Başkanı Soner Ilık’ı ziyaret etti.
Kırklareli # 09 Temmuz 2019 Salı 07:44

Ziyarette kurum hakkında bilgiler veren Müdür Tatlıca; “Kırklareli Açık Ceza İnfaz Kurumumuz 800 kişilik olarak hizmete açılmış ve kapasitesi daha sonra bakanlık oluru ile 1120 hükümlüye çıkarılmış olup, 96 koğuş, 2 atölye, spor salonu, mutfak, çamaşırhane ve kalorifer dairesinden oluşan hizmet binalarıyla faaliyetine devam etmektedir. İşyurtları Yüksek Kurulumuzun onaylarıyla kurumumuzda; Hizmet Sektörü, Uygulamalı Sosyal Tesis İşletmeciliği, Endüstri Ürünleri, İnşaat ve Onarım İşleri ile Tarım ve Hayvancılık ana faaliyet iş kolları kurulmasına izin verilmiştir. Mevcut arazi üzerinde ziraat iş koluna bağlı olarak; Sebze, Meyve, Tahıl, Yem Bitkileri ve Endüstriyel Tarım Ürünleri yetiştirilmektedir. Bu ürünler Kırklareli İstasyon Caddesi üzerindeki satış birimimizde Kırklareli halkımıza satılmaktadır.” dedi.

Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Başkanı Soner Ilık da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek odanın yapmış olduğu çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

 

 

 

 

Bu haber 477 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter