23 Kasım 2020 Pazartesi
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
Karavanını Lüleburgaz’dan aldı
Lüleburgaz # 21 Haziran 2019 Cuma 07:48

Çınar TÜRKMEN

Lüleburgaz’da dizayn edilip Türkiye’nin ve dünyanın farklı bölgelerine gönderilen lüks karavanların son sahibi oyuncu Leyla Bilginel oldu.

Oğlu Kayra’yla dünyayı gezen Bilginel, Lüleburgaz’da firma sahibi Ömer Yıldız ve ekibi tarafından dizayn edilen karavanlardan tercih etti.

Leyla Bilginel, oğlu Kayra’yla geldiği Lüleburgaz’da karavanını Ömer Yıldız’dan teslim aldı.

Bilginel; “Biz seyahat etmeyi seven bir aileyiz. Anne-oğul gezerek yaşıyoruz. Ben Türkiye’yi gezdim, dolaştım, bitirdim fakat oğlumla tekrar Türkiye turuna çıkmak istiyorum. Bu nedenle Yıldız Karavan’ı tercih ettik” dedi.

Yıldız Karavan sahibi Ömer Yıldız da; “Türkiye’nin en lüks karavanları artık Lüleburgaz’da üretiliyor. Bir çok ünlü ve siyasi simanın tercihi olan Yıldız Karavan son olarak Leyla Bilginel’i karavan sahibi yaptı. Marin olarak endüstriyel ve antibakteriyel karavan üreten tek firmayız. Öyle ki tuvalet ve duşlar Boeing uçakları ile aynı kalitede, mutfak tezgahları lüks yatlarla aynı. bu standart Avrupa’da bile bir çok karavan üreticisinde yok. Sahip olan müşterilerin mutluluğu gözlerinden okunuyor” diye konuştu.

 

Bu haber 24026 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter