11 Ağustos 2020 Salı
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
Sergi gelirini LÖSEV’e bağışlayacak
Kırklareli # 20 Haziran 2019 Perşembe 09:39

Metin KARAKUŞ

Babaeski’de Lale Tasarım Evi sahibi Lale Kasapoğlu, yaptığı örgü tepsi, ekmek sepeti ve kahve sunum tepsisi gibi ürünlerinin satışından elde edilecek olan geliri LÖSEV’e (Lösemili Çocuklar Vakfı) bağışlayacak.

Belediye Atatürk Kültür Merkezi’nde, Halk Eğitimi Merkezi yılsonu sergisi içinde, Örgü Tepsi, Ekmek Sepeti ve Kahve Sunum Tepsisi ürünlerini satışa sunan Lale Kasapoğlu, buradan elde edilecek olan gelirin tamamını LÖSEV’e bağışlayacağını söyledi.

Kasapoğlu, Babaeski Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü’nce, Kurs Öğretmeni İmren Yazıcıoğlu önderliğinde açılan Makrame Nazarlık Yapma ve Makinede Suzen İşi kurslarına katıldığını belirterek; “Bu kurslara 8 ay süresince devam ettim ve bu süre içerisinde yapmış olduğum, Örgü Tepsi, Ekmek Sepeti ve Kahve Sunum Tepsi’si gibi ürünleri burada satışı sundum. Belediye Başkanımız Abdullah Hacı ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Kadriye Tokat da buradan alış veriş yaptılar. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Buradan elde edeceğim geliri LÖSEV’e bağışlayacağım ve böylelikle sosyal sorumluluğumu yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyorum. Daha sonra LÖSEV’den gelecek makbuzları da sergimizden alış-veriş yapan kişilerin isimlerini yazdım, kendilerine takdim edeceğim. Ben öncelikle sergiye emeği geçen Usta Öğreticimiz İmren Yazıcıoğlu Öğretmenmenimize ayrıca teşekkür ediyorum.” dedi.

 

 

Bu haber 1246 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter