21 Eylül 2019 Cumartesi
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
CHP’den İmamoğlu bağışı!
CHP Lüleburgaz İlçe Başkanlığı'nın çağrısıyla İş Bankası Lüleburgaz Şubesi önünde toplanan partililer, Ekrem İmamoğlu'nun seçim kampanyasına bağışta bulundu.
Lüleburgaz # 11 Haziran 2019 Salı 07:38

Tansu Edip GÖKBUDAK

23 Haziran'da İstanbul’da yenilenecek olan Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimi öncesinde CHP Lüleburgaz İlçe Başkanlığı, CHP'nin adayı Ekrem İmamoğlu'nun seçim çalışmaları için bağış kampanyası düzenledi.

CHP'nin hafta sonu yaptığı çağrıya uyan çok sayıda CHP'li ve Lüleburgazlı vatandaş, İş Bankası Lüleburgaz Şubesi önünde bir araya geldi.

Bağış kampanyasına Lüleburgaz Belediye Başkanı Murat Gerenli, belediye başkan yardımcıları, CHP ilçe başkanı Bülent Metin ve çok sayıda vatandaş destek verdi.

Bağışta bulunan Lüleburgazlılar, banka girişinde toplu halde fotoğraf çekildi. 

"HER ŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK"

Kampanyaya ilişkin değerlendirmede bulunan Lüleburgaz Belediye Başkanı Gerenli, "Türkiye'de 31 Mart Yerel Seçimi'nden sonra maalesef demokrasiye darbe vurulduğunu düşünüyorum. Bu yaşanan sıkıntılardan sonra bütün Türkiye'nin gönüllü olarak bu işin arkasında olduğunu ve Lüleburgaz'ın da arkasında olduğunu görüyoruz. Her şey çok güzel olacak" diye konuştu. 

"GENÇLER HARÇLIKLARINDAN ARTIRDI"

CHP İlçe Başkanı Bülent Metin de, kampanya öncesinde gerek CHP'liler gerekse Lüleburgazlılar olarak bireysel bağışlarda bulunduklarını hatırlatarak; "Ancak son zamanlarda Binali Yıldırım'a devlet desteğinin olduğunu gören vatandaşlarımız tekrar bize başvurarak böyle bir kampanya yapılmasını talep etti. Biz de bu isteğe sessiz kalmayarak çağrımızı yaptık. Çağrımız da cevap buldu. Gerek belediye meclis üyelerimiz, gerek gençlerimiz gerekse de yaşlılarımız her yaştan Lüleburgazlı bağış yapmaya geldi. Gençlerimiz kendi harçlıklarından ayırarak Ekrem İmamoğlu'na bağış kampanyasına katıldı. Her şey çok güzel olacak. Buna inanıyoruz" ifadelerini kullandı. 

 

Bu haber 1315 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter