22 Eylül 2019 Pazar
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
Otomobil tutkunları piknikte buluştu
Bir otomobil markasının Trakya bölgesindeki fan kulüp üyeleri düzenledikleri piknik organizasyonunda bir araya geldi. Cevizköy piknik alanında buluşan 80 kişi, gün boyu doyasıya keyifli anlar yaşadı, otomobilleri hakkında fikir alışverişinde bulundu.
Lüleburgaz # 10 Haziran 2019 Pazartesi 07:25

Tansu Edip GÖKBUDAK

Bir otomobil markasının sosyal medyada kurulan fan kulübünün üyeleri Kırklareli Cevizköy piknik alanında bir araya geldi.

Türkiye genelinde 656 kayıtlı aracı bulunan grubun pikniğine Trakya bölgesinden 80 kişi eşlik etti.

Kadir Atasoy'un başkanı olduğu, Aydın Yılmaz'ın da Kırklareli sorumlusu olduğu grubun etkinliğinde üyeler birbirleriyle tanıştı, fikir alışverişinde bulundu. 

“AMACIMIZ BİRBİRİMİZE YARDIM ETMEK”

Görünüm Gazetesi'ne konuşan Aydın Yılmaz, amaçlarının aynı marka otomobili kullananların birbirlerine yardım etmek olduğunu kaydederek, "Grubumuzun amacı Türkiye genelindeki grup üyeleriyle dostluklar grup, birbirimize yardımcı olmak. Grup üyelerine sponsor firmalarımız tarafından araçlarının bakım, tamirat, yedek parça ve aksesuarlarda hem bilgilendirme hem de  indirim sağlanıyor. Grubumuz sosyal olaylarda da duyarsız değildir. Gerek kadına şiddet, gerek çocuk istismarına karşı tepkisini her zaman göstermeye devam edecektir. Grubumuz üyeleri ile aile ortamının oluşmasını hedeflemektedir ve bunu da büyük ölçüde başardık. Bu yüzden grubumuzun sloganı 'Aile her şeydir'" şeklinde konuştu. 

 

Bu haber 445 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter