27 Mayıs 2020 Çarşamba
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
Büyükmandıra’ya hibe vidanjör
Lüleburgaz # 13 Mayıs 2019 Pazartesi 07:55

Metin KARAKUŞ

Babaeski’ye bağlı Büyükmandıra Belediye Başkanlığı’na, Türkiye Belediyeler Birliği tarafından yeni vidanjör hibe edildi.

Büyükmandıra Belediyesi Garaj Amirliği’nde araç sayısı, yeni hibe edilen tam donanımlı sıfır kilometre vidanjör ile birlikte 16 oldu.

Büyükmandıra Belediye Başkanı Ersan Çölgeçen, yaptığı açıklamada; “Değerli Büyükmandıra halkına 31 Mart 2019 tarihinde yapılan Yerel Seçimlerde ne söz verdik ise hepsini yerine getireceğiz. Bugün, Türkiye Belediyeler Birliği tarafından hibe edilen tam donanımlı sıfır kilometre vidanjörümüze kurban keserek,  belediyemizin araç parkına kattık. Belediyemizde, yeni Vidanjörümüz ile birlikte araç sayımız toplam 16 olmuştur. Ayrıca, Türkiye Belediyeler Birliğinden, büyük yol süpürme ve cenaze nakil aracını da en yakın sürede Büyükmandıra belediyesine hediye etme sözünü aldık. Bizim için çok önemli olan aracın belediyemize kazandırılmasında başta, Adalet ve Kalkınma Partisi Kırklareli Milletvekilimiz Selahattin Minsolmaz'a, İl Başkanımız Alper Çiler’e, İlçe Başkanımız Fatih Yağcı’ya, katkı ve desteklerinden dolayı Mandıra halkı adına çok teşekkür ediyorum. Ayrıca; Türkiye Belediyeler Birliğine şahsım ve Belde halkım adına teşekkür ediyorum. Allah birliğimizi beraberliğimizi daim etsin. Durmak yok hizmete devam." dedi.

 

 

Bu haber 1298 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter