20 Ağustos 2019 Salı
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
Emrah Kaya için bağış günü
Lüleburgaz # 12 Şubat 2019 Salı 09:06

Tansu Edip GÖKBUDAK

Kepirtepe Anadolu Lisesi, kanser tedavisi gören ve ilik nakline ihtiyaç duyulan Trakya Cam Sanayi Düzcam Fabrikası çalışanı Emrah Kaya için bugün Türk Kızılayı ile birlikte kan ve kök bağışı kampanyası düzenleyecek.

Aynı zamanda okulun öğretmenlerinden Özlem Eralp Kaya'nın eşi olan Emrah Kaya için düzenlenecek kampanyaya Lüleburgazlılardan yüksek katılım bekleniyor.

Bugün Lüleburgaz Kongre Meydanı'nda düzenlenecek etkinlik saat 12.00 ile 19.00 arasında sürecek.

 Bir süredir tedavi gören ve iyileşmesi için uygun kök hücre nakline ihtiyaç duyan Emrah Kaya için geçtiğimiz hafta da kan bağış kampanyası düzenlenmişti.

OKULDAN ÇAĞRI

Öte yandan Kepirtepe Anadolu Lisesi internet sitesinden konuyla ilgili açıklama yaptı. Açıklamada vatandaşlara kan ve kök hücre bağışı yapmaları konusunda çağrıda bulunuldu. Okulun yaptığı açıklama şöyle; "Okulumuz öğretmeni Özlem Eralp Kaya´nın eşi Emrah Kaya ve ilik bekleyen diğer hastalar için bütün Lüleburgaz halkını ve Kepirtepe ailesini 12 Şubat 2019 Salı günü 12:00 - 19:00 arasında Kongre Meydanında kan vermeye davet ediyoruz. Emrah Kaya ve diğer hastaların hayatları için bir umut kaynağı olalım. Katkılarınız şimdiden teşekkür ederiz."

 

Bu haber 1300 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter