20 Ağustos 2019 Salı
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
9-12 ŞUBAT 2019 MAÇ PROGRAMI
Spor # 09 Şubat 2019 Cumartesi 07:45

9 ŞUBAT 2019 CUMARTESİ

KIRKLARELİ VALİ YAMAN SENTETİK ÇİM SAHA     

14.00 Kofçaz Serhatspor-Vizespor                                                    U-14 B-Grubu

15.45 Kırklareli Doğuşspor-Babaeskispor                                          U-14 B-Grubu

 

BABAESKİ SENTETİK ÇİM SAHA

11.00 Babaeskispor-Lüleburgazspor                                                  U-19 Ligi

 

BÜYÜK KARIŞTIRAN SENTETİK ÇİM SAHA

14.00 B.Karıştıranspor-Babaeski 39 Gençlikspor                                           U-14 A-Grubu

 

LYFA SPOR KOMPLEKSİ

12.30 Celaliyespor-Trakya Turgutbey Gençlikspor                             U-15 Ligi

14.30 Yıldırımspor-Trakya Fenerspor                                                 U-14 A-Grubu

17.00 Lüleburgazspor-Lüleburgaz Atletikspor                                     U-15 Ligi

 

VİZE SENTETİK ÇİM SAHA

12.15 Vizeacarspor-Kaynarca Gençlikspor                                        U-17 Ligi

14.15 Vizeacarspor-Kavaklıspor                                                                    U-14 B-Grubu

16.00 Vizespor-Trakya Turgutbey Gençlikspor                                              U-19 Ligi

 

10 ŞUBAT 2019 PAZAR

KAVAKLI SENTETİK ÇİM SAHA

14.00 Üsküpspor-K.eli Sanayispor                                                     1.Amatör B-Grubu

 

VİZE SENTETİK ÇİM SAHA

14.00 Lüleburgaz Adaletspor-Emirspor                                                          1.Amatör A-Grubu

 

BABAESKİ ÇİM SAHA

14.00 Babaeskispor-Pınarhisarspor                                                    Amatör Süper Lig

 

8 KASIM STADI

14.00 İstasyonspor-Çorluspor 1947                                                   Bölgesel Amatör Lig

 

B.KARIŞTIRAN SENTETİK ÇİM SAHA

11.30 Ahmetbey Güvenspor-Trakya Turgutbey Gençlikspor               1.Amatör A-Grubu

13.30 Çiftlikköyspor-Eriklerspor                                                                    1.Amatör B-Grubu

15.30 B.Karıştıranspor-Vizespor                                                                    Amatör Süper Lig

 

EVRENSEKİZ SAHASI

14.00 Evrenspor-B.Mandıra Adaspor                                                Amatör Süper Lig

 

PEHLİVANKÖY SENTETİK ÇİM SAHA

14.00 Pehlivanköyspor-Karşıyaka Gençlikspor                                              1.Amatör B-Grubu

 

İSTASYON SENTETİK ÇİM SAHA

11.30 Sarıcaalispor-İnecespor                                                            1.Amatör A-Grubu

13.35 Celaliyespor-Katranca Kartalspor                                                        1.Amatör B-Grubu

15.40 Karamusul Ergenespor-Nadırlı Gençlikspor                              1.Amatör A-Grubu

17.45 Trakya Fenerspor-Karaağaçspor                                                         1.Amatör B-Grubu

 

PINARHİSAR SENTETİK ÇİM SAHA

14.00 Kaynarca Gençlikspor-Kentspor                                                          Amatör Süper Lig

 

DEMİRKÖY SENTETİK ÇİM SAHA

14.00 Demirköyspor-Lüleburgazspor                                                 Amatör Süper Lig

 

 

 

 

 

11 ŞUBAT 2019 PAZARTESİ

LYFA SPOR KOMPLEKSİ

18.00 Trakya Turgutbey Gençlikspor-Lüleburgazspor                         U-14 A-Grubu

 

 

12 ŞUBAT 2019 SALI

İSTASYON SENTETİK ÇİM SAHA

18.15 Yıldırımspor-Trakya Turgutbey Gençlikspor                              U-17 Ligi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber 659 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter