18 Ağustos 2019 Pazar
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
Başkan Turan’dan meclis üyelerine çağrı!
Lüleburgaz # 08 Şubat 2019 Cuma 09:07

Çınar TÜRKMEN

Lüleburgaz Spor Kulübü Başkanı Şenol Turan, kulübe gelir sağlamak amacıyla yöresel ürünler tanıtım standı kurmak istediklerini belirterek, belediye meclis üyelerinden bu konuda destek istedi.

Lüleburgaz Spor Kulübü Başkanı Şenol Turan, Lüleburgazspor’a gelir sağlamak amacıyla Kapalı Pazaryeri önünde 13-25 Şubat 2019 tarihleri arasında yöresel ürünler tanıtım stantları kurmak istediklerini belirterek belediyeye müracaat etti.

Başkan Turan belediyeye verdiği dilekçede, Kırklareli Amatör liglerine 8 kategoride katılan, bünyesinde 230’u aşkın lisanslı sporcusu bulunan kulübün, deplasmanlı liglere katılımından dolayı maddi anlamda zor günler geçirdiğini, hiçbir gelir kaynağı olmayan kulübe yardımcı olunması amacıyla bu taleplerine destek istedi.

BELEDİYE MECLİS ÜYELERİNE ÇAĞRI!

Dilekçeyi belediyeye vermesinin ardından Belediye Başkanı Murat Gerenli ile bir görüşmede bulunduklarını aktaran Turan, Gerenli’nin belediye meclis üyelerinin dilekçeyi onaylaması halinde buna izin verebileceğini söylediğini belirtti.

Turan yaptığı açıklamada; “Belediye meclis üyelerinin Lüleburgazspor’un bu dilekçesine hayır demesi halinde şu an zirve mücadelesi yapmakta olan ve hiçbir geliri olmayan, 8 kategoride mücadele eden Lüleburgazspor’un liglerden çekilme ihtimalini de göz önüne almalarını, belediye meclis üyelerimizden ve belediye başkanımızdan rica ediyoruz” dedi.

 

 

Bu haber 845 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter