25 Haziran 2019 Salı
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
Oda ve Borsalar Kırklareli için toplandı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve bakanların da katılacağı 10. TOBB Türkiye Ticaret ve Sanayi Şurası’nda Kırklareli’nin belirlenen sorunları ve bu sorunların çözüm önerilerinin yer aldığı konuşmayı Kırklareli TSO Başkanı Soner Ilık’ın yapması kararlaştırıldı.
Kırklareli # 09 Ocak 2019 Çarşamba 09:06

Haber Merkezi

Kırklareli’deki oda ve borsalar, bu ay içinde gerçekleştirilecek 10. TOBB Türkiye Ticaret ve Sanayi Şurası’nda dile getirilecek bölgesel sorunlar ve çözümlerini görüşmek üzere toplandı.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından düzenlenecek ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Ekonomiden Sorumlu Bakanların katılımı ile bu ay içerisinde yapılması planlanan “10. TOBB Türkiye Ticaret ve Sanayi Şurası”nın hazırlık toplantısı Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık ile Meclis Başkanı İsmail Hakkı Özsan’ın ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

4 Ocak Cuma günü saat 17.30’da gerçekleştirilen toplantıya; Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı İsmail Hakkı Özsan, Kırklareli Ticaret Borsası Başkanı Turhan Altıntel, Kırklareli Ticaret Borsası Meclis Başkanı Seyit Ahmet Yılmaz, Lüleburgaz Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ufuk Keskin,  Lüleburgaz Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Aytaç Aksoy, Babaeski Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sebahattin Öner, Babaeski Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Erhan Bederli, Akademik Danışman Kırklareli Üniversitesi Öğretim Görevlisi Doç. Dr. Raif Cergi Bozan,  Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri F. Merve Gelep, Kırklareli Ticaret Borsası Genel Sekreteri Umut Karaseyfioğlu katıldı.

Hazırlık Toplantısı’nda “10. TOBB Türkiye Ticaret ve Sanayi Şurası”nda dile getirilecek bölgesel sorunlar ile bu sorunların çözüm önerileri masaya yatırıldı.

Toplantıda, Kırklareli’nin belirlenen sorunları ve bu sorunların çözüm önerilerinin yer aldığı konuşmayı İl Sözcüsü olarak Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık’ın yapması belirlendi.

 

 

 

Bu haber 410 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter