22 Eylül 2019 Pazar
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
2 kişiydiler torbaları doldurup gittiler!
Lüleburgaz Fatih Caddesi’nde bulunan bir bebek-çocuk giyim mağazasında yaşanan hırsızlık olayı saniye saniye kaydedildi. İşyeri sahibi Erkan Bal; “İki kişiydiler devamlı müşterimiz olan insanlar, şikayette bulunmadık” dedi.
Lüleburgaz # 09 Ocak 2019 Çarşamba 07:45

Nihan VARDAR

Fatih Caddesi’nde hizmet veren bebek çocuk giyim eşyaları satan bir mağazada yaşanan hırsızlık olayı saniye saniye kaydedildi.

Hırsızlığın yaşandığı anlarda çalışanlarıyla duruma müdahale etmek yerine olayı kameradan izleyen işyeri sahibi Erkan Bal; “İki kişiydiler devamlı müşterimiz olan insanlar. Şikayette bulunmadık ancak poşette 700-800 TL’lik ürün vardı” dedi.

Olay 6 Ocak Pazar günü saat 18.57’de mağazanın cadde üzerinde bulunan tezgahlarında meydana geldi.

Dükkan sahibi Erkan Bal yaşanan olayı şöyle anlattı; “O esnada dışarıdaki tezgahların başında hiçbir çalışanımı bırakmadım hepimiz içeriden olayı izledik, iki kişiydiler devamlı müşterimiz olan insanlar, zaman zaman böyle şeyler yaşanıyor diye biliyorduk ama emin olmak istedik. Biri sepetin altında poşeti tutarken diğeri içine battaniye, çıtçıtlı badi, tulum, giysi takımlarını doldurdu, bir yandan da etrafta kimse var mı diye kontrol ettiler. En son hızlıca dükkanın önünden ayrıldılar. İçeriden olayı izleyen elemanlardan biri arkalarından gidip poşeti aldı ve haklarında şikayette bulunmadık”.

Erkan Bal, kamera kayıtlarını hala şaşkınlıkla izlerken, bir yandan da hırsızlık yapanların yeterince korktuğunu düşündüğü için şikayetçi olmaktan vazgeçtiğini söyledi.

 

Bu haber 3076 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter