30 Mayıs 2020 Cumartesi
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
Alpullu Belediyesi’ne hibe kepçe
Kırklareli # 07 Aralık 2018 Cuma 09:14

Metin KARAKUŞ

Türkiye Belediyeler Birliği, aldığı Meclis Kararı ile Belediye Fen İşleri Hizmetlerinde kullanılmak üzere Alpullu Belde Belediye Başkanlığı’na kepçe hibe etti.

Alpullu’da düzenlenen törene; Babaeski Belediye Başkanı Abdullah Hacı, Büyükçekmece Belediye Başkanı ve Türkiye Belediyeler Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Hasan Akgün, Hayrabolu Belediye Başkanı Fehmi Altayoğlu, Büyükmandıra Belediye Başkanı Sertaç Balyemez, Babaeski Ziraat Odası Başkanı Şahin Arslan, Şekerbank Müdürü Reşadiye Süt ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Alpullu Belediye Başkanı Saim Kırcı, hibe aracın beldeye tahsis edilme işlemini hızlandıran Büyükçekmece Belediye Başkanı ve Türkiye Belediyeler Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Hasan Akgün'e ve Hayrabolu Belediye Başkanı Fehmi Altayoğlu'na teşekkürlerini plaket eşliğinde sundu.

Törende bir konuşma yapan Başkan Akgün, “2019 yılının bahar aylarında gelebilecek aracın Alpullu'nun küçük bir belde belediyesi olması sebebiyle erkene alınmasının uygun olacağını, vatandaşların işlerinin görülmesi gerektiğini belirtip; Belediye Başkanı Saim Kırcı'nın da doğru şekilde değerlendireceğinden şüphesi olmadığını söyleyerek, katılan herkese teşekkür etti.”

Bu haber 1274 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter