25 Mayıs 2019 Cumartesi
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
Büro Memur Sen Genel Başkanı Lüleburgaz’daydı
Lüleburgaz # 06 Aralık 2018 Perşembe 09:12

Büro Memur Sen Genel Başkanı Metin Yılancı, 1. Olağan Genel Kurulu sonucunda kurucu şube başkanı seçilen Muammer Akgül’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyaretten sonra şube başkanı ile birlikte Kırklareli Adliyesi, Lüleburgaz Adliyesi, SGK, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Defterdarlık ve Lüleburgaz Vergi Dairesi’nde çeşitli temaslarda bulundu.

Genel Başkan Yılancı, Kırklareli Defterdarı Mehmet Durusoy ile bir görüşme gerçekleştirerek kurum çalışanlarının sorunlarını ileterek görüş alışverişinde bulundu. Kırklareli Şube Başkanı Muammer Akgül de görüşmede hazır bulundu.

Daha sonra kurum çalışanları ile bir araya gelen Metin Yılancı; “Büro Memur-Sen olarak kuruluşumuzdan bu yana kamu çalışanlarının yanında olduk. Kimsenin hak aramaya cesaret bulamadığı dönemlerde, kamu çalışanlarının sorunlarını dile getirerek, sorunların çözümüne ilişkin çalışmalar yaptık. Büro Memur-Sen milletinin yanında hak arama mücadelesine devam etmektedir. 1 milyonu aşan üye sayımız ile millet ve devlet menfaatlerimizi göz önünde bulundurarak kamu çalışanlarımızın sorunlarının takipçisi olmaya devam edeceğiz” dedi.

 

Bu haber 156 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter