25 Mayıs 2019 Cumartesi
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
Başkan Hacı’dan ÖZDER’e ziyaret
Kırklareli # 05 Aralık 2018 Çarşamba 07:42

Metin KARAKUŞ

Babaeski Belediye Başkanı Av. Abdullah Hacı, Belediye Başkan Yardımcısı Hayri Tübeler ve Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte “3 Aralık Dünya Engelliler Günü” dolayısıyla, Babaeski Özel İnsanlar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni (ÖZDER) ziyaret etti.

Gerçekleşen ziyarette, Başkan Hacı, Başkan Yardımcısı Tübeler ve Belediye Meclis Üyelerini, Derneğin girişinde; Yönetim Kurulu Başkanı Oktay Çınar, Başkan Yardımcısı Timur İlhan, Sekreter Pınar Sürer, Sayman Zeki Arslan ve Üye Sevim Kızılyar karşıladı.

Başkan Hacı, yaptığı açıklamada; “En büyük Engel sevgisizliktir.” Onlara uygun yaşam alanları yaratabiliriz ama kimsenin içine sevgiyi yerleştiremeyiz. Gönülleri engelsiz, yolları engelsiz, yaşam alanları engelsiz insanlar ve şehirler diliyorum”  dedi.

 

Başka Hacı, ziyaret esnasında, Babaeski Özel İnsanlar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu tarafından derneğe gelir amaçlı olarak çıkarılan “Çığlık” adlı derginin ilk sayısını inceledi ve derginin yaşaması için destek olacaklarını söyledi.

Babaeski Özel İnsanlar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Oktay Çınar da gerçekleşen ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti belirterek, Başkan Abdullah Hacı, Başkan Yardımcısı Hayri Tübeler, CHP İlçe Başkanı Erol Mutlu ve Belediye Meclis Üyelerine Yönetim Kurulu adına teşekkür etti.

 

 

 

Bu haber 433 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter