25 Mayıs 2019 Cumartesi
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
Medikent 10’uncu yaşını kutladı
Lüleburgaz # 04 Aralık 2018 Salı 07:38

Medikent Hastanesi 10. yılını yönetim kurulu, hekimleri ve personeli ile birlikte hastanede düzenlediği kokteyl ile kutladı.

Cumartesi günü hastanede düzenlenen kokteylde konuşma yapan Başhekim Op. Dr. Turgay Yücel; “10 yıl önce bir 3 Kasım günü ilk hastamızı kabul ettik. Ben, Op. Dr. Ferhat Gega, Op. Dr. Teoman Durukan, Op. Dr. Serpil Durukan, Dr. İlyas Aslan, Uzm. Dr. Ferdanes Mutlu, Op. Dr. Levent Çağlayan ve Dt. Handan Çağlayan ile beraber bu hastaneyi açarken, bu günlerimizi pek tahayyül edemiyorduk. Çalışanlarımız ve hekim arkadaşlarımızla bütünleşmiş bir ekip olarak, en önemli üç önceliğimizle; yani hasta haklarına saygılı, etik değerleri benimsemiş ve teknoloji ile bilimselliği sonuna kadar kullanarak güvenilir bir sağlık hizmeti vermeyi amaçladık. Çok büyük bir amacımız yok. Her şeyin en iyisini yapma yolunda çaba sarf ediyoruz. Bu on yıllık süreç içerisinde bizim bugüne gelmemiz için destek veren başta kurucu ortaklarımız olmak üzere tüm çalışanlarımıza çok teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Başhekim Yücel'in konuşmasının ardından 10. yıl pastası kesildi ve 10 yılını dolduran personele teşekkür plaketleri ve küçük altın hediyeleri hastane yönetim kurulu tarafından takdim edildi.

 

Bu haber 786 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter