27 Haziran 2019 Perşembe
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
1.Amatör Lig başlıyor
Spor # 12 Ekim 2018 Cuma 07:30

Tevfik İŞÇİ

Kırklareli Bölgesi 1. Amatör Lig mücadeleleri bu hafta sonu oynanacak müsabakalar ile start alıyor.

2 grupta toplam 19 takımın mücadele edeceği 2018-2019 sezonunda takımlar yaz döneminde transfer çalışmalarını sürdürürken, hedefe gidecek kadrolarını oluşturdu.

9 takımlı 1. Amatör küme A grubunda Ahmetbey Güvenspor, Emirspor, Karamusul Ergenespor, Yıldırımspor, Adaletspor, Nadırlı Gençlikspor, Sarıcaalispor, Trakya Turgutbey Gençlikspor ve İnecespor mücadele edecek.

10 takımlı B grubunda ise Celaliyespor, Eriklerspor, Kırklareli Sanayispor, Karaağaçspor, Karşıyaka Gençlikspor, Katranca Kartalspor, , Pehlivanköyspor, Trakya Fenerspor, Çiftlikköyspor, Üsküpspor yer alacak.

Ligin ilk haftasında A grubunda Karamusul Ergenespor-Ahmetbey Güvenspor ile, Nadırlı Gençlikspor-Emirspor ile, Sarıcaalispor-Adaletspor ile, İnecespor ise Yıldırımspor ile karşı karşıya gelecek. Grupta Trakya Turgutbey Gençlikspor ise ilk haftayı bay olarak geçirecek.

B grubunda ise ilk hafta, Çiftlikköyspor-Üsküpspor ile, Trakya Fenerspor-Celaliyespor ile, Karaağaçspor-Karşıyaka Gençlikspor ile, Eriklerspor-Katranca Kartalspor ile Kırklareli Sanayispor ise Pehlivanköyspor ile kozlarını paylaşacak.

Maçların hepsi Pazar günü oynanacak.

 

Bu haber 487 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter