27 Haziran 2019 Perşembe
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
B-fit spor ve yaşam merkezi açıldı
Girişimci Zübeyde Çınar, b-fit spor ve yaşam merkezinin Türkiye’deki 234’üncü noktasını Lüleburgaz’da hizmete soktu.
Lüleburgaz # 10 Ekim 2018 Çarşamba 07:49

Tevfik İŞÇİ

Türkiye'nin ilk ve en yaygın kadınlara özel spor ve yaşam merkezi markası olan b-fit Lüleburgaz’da açıldı.

Franchising sistemiyle büyük bir hızla büyüyen markayı Lüleburgaz’da Eskibedir Caddesi’nde hayata geçiren girişimci Zübeyde Çınar’ın açtığı şube Türkiye’de 234’üncü nokta oldu.

Dün yapılan açılışa Belediye Başkanı Murat Gerenli, Pınarhisar Belediye Başkanı Mustafa Cingöz ve eski Belediye Başkanı Emin Halebak da katıldı.

Açılışta katılımcılara ise markanın logosunu da oluşturan yeşil elma dağıtıldı.

“HAYALİMİ GERÇEKLEŞTİRDİM”

20 yıldır özel sektörde kimya mühendisi olarak çalışan Zübeyde Çınar, açtığı b-fit spor ve yaşam merkezi ile bir hayalini gerçeğe dönüştürdüğünü belirtti.

Kadınları spor yapmaya teşvik etmek, kadınların hayatında etki yaratmak amacıyla hep bir düşüncesi olduğunu ifade eden Çınar, bunu gerçeğe dönüştürdüğü için büyük mutluluk duyduğunu dile getirdi.

Şubelerinin Edirne’nin ardından Trakya bölgesinde ikinci şube olduğunu aktaran Çınar, fitness, reformer, yoga, plates, zumba, masaj ve sauna hizmetleri vereceklerini kaydetti.

b-fit’in kuruluşundan ve işlevliğinden de bahseden Çınar, “b-fit, 2006 yılında 6 kadının her yaş ve gelir grubundan kadına spor yapma alışkanlığı kazandırarak daha sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürdürmelerini sağlamak amacıyla bir araya gelerek kuruldu. Kısa sürede ise büyük bir gelişme yaşayarak Türkiye’nin her yerine yayıldı. Bizde böyle bir hizmeti Lüleburgaz’a getirmek istedik. Ben kendim 20 yıl özel sektörde çalıştım. Hayalim vardı ve şu an bunu gerçeğe dönüştürdüm. Bunun için çok mutluyum. B-fitten de bahsedersek, her yaş grubu ve her gelir seviyesinden kadına spor yapma alışkanlığı kazandırarak bedensel ve zihinsel gücünü arttırmaya hizmet etmektedir. Kadınları haftada en az 3 gün 30 dakika spor yaparak hem sağlıklı hem de formda kalmasını sağlamaktadır. 30 dakikada kişinin sağlıklı olması, zinde kalması, kilo kaybı, metabolizma hızlandırması için kişiye yeterli olan vakti sağlar. B-fitteki kendi itme ve çekme kuvvetinizle çalışan ekipmanlar burada geçirdiğiniz 30 dakika süresince fitness düzeyinize uygun olarak, sizi zorlayarak hedeflediğiniz amaçlara ulaşmanızı sağlar” diye konuştu.

Bu haber 1535 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter