26 Haziran 2019 Çarşamba
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
39,5 Oto Kuaför açıldı
Lüleburgaz # 09 Ekim 2018 Salı 09:21

Tevfik İŞÇİ

Lüleburgazlı genç girişimciler Uğur Durmaz ve Burak Çıbık tarafından devralınan yıkama dükkanı 39,5 Oto Kuaför adıyla yeniden açıldı.

Eski Sanayi Sitesi Kapalı Spor Salonu’nun arka sokağında resmi olarak faaliyete başlayan 39,5 Oto Kuaför’ün açılış törenine işletme sahipleri, dostları ve aile yakınları katıldı.

Açılış öncesi dualar okunurken, işlerin kazasız, bol bereketli olması için de kurban kesildi.

Lüleburgazspor taraftar gruplarından Bakkalönü’nün üyeleri olan Uğur Durmaz ve Burak Çıbık tarafından faaliyete geçirilen yıkamacı dükkanının Lüleburgazspor taraftarlarının birçok platformda kullandığı ‘39,5’ olması ve Lüleburgazspor’un renkleri olan yeşil-kırmızıya boyanmış duvar ve kapıları ile de dikkat çekiyor.

“SÜRÜCÜLER KIŞ BAKIMINI AKSATMASINLAR”

Detaylı iç temizlik ve koruma, fırçasız süngersiz yıkama, motor temizliği ve parlatma, lastik ve jant temizliği, zift temizliği ve pasta cila ile boya koruma hizmetleri veren 39,5 Oto Kuaför, özellikle kış aylarında araçların zarar görmemesi için uygulanan boya koruma ve pasta cila hizmeti ile de ön plana çıkıyor.

 39,5 Oto Kuaför, ayrıca araç temizlik malzemeleri ve bakım ürünleri satışını da gerçekleştiriyor.

İşletme sahipleri Uğur Durmaz ve Burak Çıbık, açılışa katılan tüm dostlarına teşekkür ederken, araç sahiplerine de uyarılarda bulundu.

Araçların motor bakımı kadar dış bakımının da önemli olduğunu vurgulayan ikili, uyguladıkları boya koruma ve pasta cila ile araçların kış mevsimini zarar görmeden geçirdiğini belirtti.

Genç girişimciler, müşterilerinin araçlarını adresten alıp yine adrese teslim ettiklerini bildirdiler.

39,5 Oto Kuaför Eski Sanayi Sitesi 13. Blok Opel Çakmak yanında yer alıyor.

Bu haber 932 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter