26 Haziran 2019 Çarşamba
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
İYİ Parti yönetiminde istifa!
İYİ Parti Lüleburgaz Teşkilatı Kurucu Yönetim Kurulu Üyesi, Sosyal Medya ve Propaganda’dan Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Nurdan Aksakal Kurtulmuş bu görevlerinden istifa ettiğini duyurdu.
Lüleburgaz # 09 Ekim 2018 Salı 09:19

Çınar TÜRKMEN

İYİ Parti Lüleburgaz İlçe Teşkilatı Kurucu Yönetim Kurulu Üyesi ve Sosyal Medya ve Propaganda’dan Sorumlu İlçe Başkan Yardımcılığı görevini yürüten Nurdan Aksakal Kurtuluş görevlerinden istifa ettiğini duyurdu.

Dün yazılı bir açıklama yapan Nurdan Aksakal Kurtuluş, parti içinde etkin olan kişilerle parti içindeki mücadeleden yorulduğunu belirterek parti içinde ‘kişisel çıkar’ olduğu vurgusunu yaptı.

Nurdan Aksakal Kurtuluş açıklamasında şu ifadelere yer verdi; “24 Haziran Genel Seçimlerinde İYİ Parti Kırklareli 1.sıra Milletvekili Adayı Kürşad Yamaner adaylığında özverili çalışmalarımız sonucunda 40 bin 603 oy ile yüzde 16.32 alarak Türkiye’de Milletvekilliği oy oranında en yüksek oy alınan İller arasında 7. sırada olmanın başarısını ve gururunu yaşadık. Ancak görevimi sürdürdüğüm sürece Lüleburgaz İlçe Teşkilatı’nı, partiyi kişisel çıkarları, şahsi hırs ve amaçları için kullanmaya çalışan ve partimiz içinde etkin olan kişilerle parti içindeki mücadelemden yoruldum. Bu nedenledir ki gönülden bağlı olduğum partimde kişiliğime uymayan çirkinlikler nedeni ile 8 Ekim 2018 itibariyle İYİ Parti Lüleburgaz İlçe Teşkilatı kurucu yönetim kurulu üyeliğim ve Sosyal Medya ve Propaganda Başkan Yardımcılığı görevlerimden istifa ediyorum. Bundan sonra doğruları savunmaya, yanlışların karşısında olmaya devam edeceğim. Amaçlarımdan ve doğru bildiklerimden hiçbir şekilde geri adım atmayacağım.”

 

 

Bu haber 1890 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter