20 Temmuz 2019 Cumartesi
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
Başkanın klasik otomobili gelin arabası oldu
Lüleburgaz # 13 Eylül 2018 Perşembe 07:35

Metin KARAKUŞ

Kırklareli’de evlenen Gül ve Fırat çifti, Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu’nun klasik otomobilini gelin arabası yaptı.

Klasik otomobil tutkusu ile bilinen Başkan Kesimoğlu, klasik otomobilini süsleterek çifte tahsis etti.

Sosyal medya aracılığı ile Başkan Kesimoğlu’na ulaşan Fırat Yılmaz, Başkan Kesimoğlu’ndan aracını gelin arabası yapmak istediğini ve nikâhlarını kıymalarını talep etti.

Genç çifti kırmayan Kesimoğlu, geçtiğimiz hafta sonu gerçekleşen düğün törenine katılarak hem çiftin nikâhlarını kıydı, hem de klasik otomobilini gelin arabası yaptırarak çifte tahsis etti.

Fırat Yılmaz, "Eşimle birlikte hayalimiz vardı. Başkanımıza sosyal medya üzerinden ulaştık. Sağ olsun bizim ricamızı kırmadı. Kendi aracını süsletip bize gönderdi. Bizim için en büyük düğün hediyelerinden biri oldu.  Çok teşekkür ediyorum kendisine" dedi.

Gül Yılmaz ise; "Bu çok güzel bir duygu. Kendisinin bize bu jesti yapması bizi çok mutlu etti. Biz hayalimizi başkanımıza ilettik. Kendisi de bizi kırmayarak hayalimizi gerçekleştirmemize yardımcı oldu” diye konuştu.

Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu da genç çiftin mutluluğuna ortak olarak; “Fırat ve Gül kardeşime bir ömür boyu mutluluk diliyorum. Hep söylediğim bir şey var ‘Benim olan sizindir yârin yanağından gayrı’ derim. Bu durum da bir örnek” dedi.

Bu haber 1244 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter