23 Nisan 2019 Salı
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
19 dereceyle döndüler
Kırklareli # 13 Eylül 2018 Perşembe 07:27

Tevfik İŞÇİ

Geçtiğimiz hafta sonu Çanakkale’nin Biga ilçesinde yapılan Trakya Karate Ligi finallerinden Şamiloğlu Spor Kulübü’nden 19 sporcu dereceyle döndü.

Biga ilçesinin kurtuluşunun 96’ncı Yıldönümü kutlamaları kapsamında düzenlenen Trakya Karate Ligi Final müsabakaları İçdaş Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştirildi.

Müsabakalara 6 ilden 14 kulüp ve 147 erkek-116 kız olmak üzere 263 sporcu katılım sağladı.

Final müsabakalarında Şamiloğlu Spor Kulübü’nden 19 sporcu kendi kilolarında derece yaparken, bu sporcular arasından 7’si de açık sıklette derece elde etti.

Sporculardan Abdullah Mete Özkul, Kerime Çavuş, Sude Tüysüz, Serranur Çevikdal, Mehmet Tunca Can, Ersin Ferhat Turan ve Feyza Nur Baş turnuvayı kendi kilolarındaki müsabakalarda birinci olarak tamamladı.

Beren Şamiloğlu, Melek Duğan, Yaren Güler, Beyza Üstüntaş, Aylis Şamiloğlu, Onur Gürbüz ve Sanem Yörük ise final müsabakalarında ikinci olarak kürsüde yer aldı.

Ecem Su Aral, Çınar Avcı, Aybüke Yılmaz, Umut Karaçor ve Emirhan Hasköylü isimli sporcular ise kürsünün üçüncülük basamağında yer aldı.

Açık sıklette ise Sude Tüysüz, Serranur Çevikdal ve Mehmet Tunca Can şampiyonluğa ulaşırken, Sanem Yörük ikinci, Emircan Hasköylü, Ersin Ferhat Turan ve Feyza Nur Baş da üçüncülük elde etti.

 

 

Bu haber 333 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter