18 Ağustos 2019 Pazar
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
İl ‘değişim’ dedi!
CHP Kırklareli İl Başkanı Tayfun Okan Çobancık da yaptığı açıklamayla kurultay tartışmasında Muharrem İnce’nin arkasında olduklarını açıkladı ve “Değişim Muharrem İnce ile gerçekleşir” dedi.
Lüleburgaz # 09 Temmuz 2018 Pazartesi 07:41

Haber Merkezi

CHP Kırklareli İl Başkanı ve Kırklareli Kurultay Delegesi Tayfun Okan Çobancık,  CHP’deki değişimin Muharrem İnce ile gerçekleşeceğine inançlarının tam olduğunu söyledi.

Tayfun Okan Çobancık da CHP’de yaşanan kurultay tartışmasına yaptığı açıklamayla dahil oldu.

Çobancık, yerel seçimler için bir an önce gerekli adımlar atılması gerektiğini belirterek Muharrem İnce’ye desteğini açıkladı.

Çobancık yaptığı açıklamada; “CHP Kırklareli delegasyonu olarak bizler, büyük isimler değil, büyük davaya inanmış isimleriz. Tabanımızın duygularının, umutlarının ve özlemlerinin şarkı söylemek olduğunu duymazdan gelebilmemiz, değişim taleplerine her ne sebep ve kaygı ile olursa olsun kayıtsız kalabilmemiz mümkün değildir. Hele koltuk kaygımız kesinlikle yoktur.
Ülkemizin mevcut yönetim şekli ile Atatürk Devrimlerine inanmış hiçbir CHP’linin kayıtsız kalamayacağı aşikardır. Siyaset bir iddia ve bir hedef için yapılır. Hedefimiz CHP iktidarında Tam Bağımsız Türkiye ve Parlamenter sisteme geri dönüştür. Bunun yolu da yenilenmek ve çalışmak, çalışmak, çalışmaktır” dedi.

“DEĞİŞİM MUHARREM İNCE İLE GERÇEKLEŞİR”
Çobancık şöyle devam etti; “Yerel seçimler önünde bir an evvel gerekli adımlar atılmalı , CHP’nin değişim ve yenilenme çalışmaları yapılmalıdır. Bizler de bu değişim ve yenilenmenin CHP’ne zarar vermeden centilmence geçeceği ümidindeyiz ve buna katkı yapmak istiyoruz. Demokratik bir mücadele sonunda, bu değişimin Sayın Muharrem İnce ile gerçekleşeceğine inancımız tamdır.”

 

Bu haber 1070 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter