23 Mart 2019 Cumartesi
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
‘Simetrik’ kuruyemişçi!
Lüleburgaz # 09 Temmuz 2018 Pazartesi 07:35

Berkay ERDİ

Lüleburgaz’da 1983 yılından bu yana kuruyemişçilik yapan Necdet Gündoğmuş, simetri hastalığı olduğunu bu işte fark ettiğini söyledi.

1974 yılında İstanbul’da babasının yanında bu işe adım atan ve 1983 yılında Lüleburgaz’da dükkan açan Gündoğmuş, 2002 yılında da oğluna devrettiği dükkanında yaklaşık 45 yıldır baba mesleğini sürdürüyor.

Piyasayı değerlendirerek “Son 15 yıldır yerimizde sayıyoruz” diyen Gündoğmuş; “Önceki dönemlere göre piyasa biraz daha durgun. Geçmişin verdiği birikim ve eski olmamız nedeniyle bir müşteri potansiyelimiz var. Yeni iş yeri açan birinin işleri yürütmesi bu zamanda çok zor. 45 yıldır bu işte olduğumuz için geçimimizi sağlıyoruz” diye konuştu.

SİMETRİ HASTALIĞINI BU İŞTE FARK ETMİŞ!

Gündoğmuş; “1983 yılında Lüleburgaz’da bir boşluk gördük, ihtiyaç olduğunu fark ettik, potansiyel olduğunu görünce dükkan açma kararı aldık. Hala da devam ediyoruz. Yaptığım işten başladığım günden beri keyif alıyorum. Keyif almasam bunca yıl devam ettiremezdim. Yaptığım işte çok temiz ve düzenliyimdir. Hep yenilikten ve gelişmekten yanayımdır. Simetri hastalığım olduğunu bu işte fark ettim, her şeyin yerli yerinde olmasına çok dikkat ederim. Dükkanım hep temiz olsun ve işim hep daha iyisi olsun isterim” dedi.

 

 

 

Bu haber 1118 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter