23 Mart 2019 Cumartesi
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
İnce’ye açık destek!
Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Kesimoğlu, Muharrem İnce’nin genel başkan adaylığı için destek açıklaması yaptı.
Lüleburgaz # 09 Temmuz 2018 Pazartesi 07:34

Haber Merkezi

Muharrem İnce’nin Kırklareli ziyaretinde kendisinin Genel Başkanlığı için desteğini açıklayan Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Kesimoğlu, 6 Temmuz’da yaptığı basın açıklamasında; “Görüyorum ki sokaklarımız, tabanımız ve örgütümüz çok açık biçimde Sayın İnce'nin başarısı için kenetlenmiştir ve gelecek için çalışmak istemektedir” dedi.

“Sizi genel başkan olarak görmek istiyoruz” diyerek İnce’ye desteğini gösteren Kesimoğlu, sosyal medya hesabında paylaştığı açıklamasında kurultay tartışmalarına değinerek Muharrem İnce’ye destek verdi.

Kesimoğlu’nun yayınladığı metinde şu ifadelere yer verildi; “Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu, doğru hamlelerle seçim sürecine yön vermiş ve umutlarımızı yeşertmiştir. Alınan kararlar neticesinde aday olan Sayın Muharrem İnce, toplumun her kesimine dokunmayı çok kısa bir süre içerisinde başarmış ve on yıllardır yapılmayanı yaparak, bizi yüzde 30’un üzerine çıkarmıştır. Görüyorum ki sokaklarımız, tabanımız ve örgütümüz çok açık biçimde Sayın İnce'nin başarısı için kenetlenmiştir ve gelecek için çalışmak istemektedir. Bundan sonra Sayın Muharrem İnce 'nin, Genel Başkan olarak daha iyi hamleler yapabilmesinin önünü açmak adına, Türkiye'de Muharrem İnce 'ye yüzde 58 ile en çok desteği veren il Kırklareli'nin Belediye Başkanı olarak ben dahil, Kırklarelili 5 kurultay delegemiz ve 1 YDK üyemizin kurultay için imzaları hazırdır. Sürecin Cumhuriyet Halk Partisi’ne yakışır bir olgunlukta ve saygın bir biçimde tamamlanmasını diliyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum”

 

 

Bu haber 558 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter