22 Mayıs 2019 Çarşamba
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
Mezarlığa ücretsiz araç!
Lüleburgaz’da bayram namazından sonra mezarlık ziyareti yapmak isteyen vatandaşlar yeni mezarlığa ücretsiz götürülüp getirilecek.
Lüleburgaz # 13 Haziran 2018 Çarşamba 07:37

Tevfik İŞÇİ

Lüleburgaz S.S. 105 No’lu Kent İçi Yolcu Erişimi Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi’ne bağlı şehir içi minibüsleri, bayram sabahı vatandaşları ücretsiz olarak mezarlığa taşıyacak.

Kooperatif Başkanı Turgay Çekirdekçi, konu hakkında yaptığı açıklamada, Lüleburgaz Belediyesi ile yaptıkları işbirliği sonucu böyle bir karar aldıklarını söyledi.

Ramazan Bayramı’nın ilk gününün sabahı vatandaşları Evrensekiz yolundaki yeni mezarlığa ücretsiz götürerek, kabir ziyaretlerini yapmalarını sağlayacaklarını belirten Çekirdekçi, aynı güzergahtan geri döneceklerini dile getirdi.

BAYRAM NAMAZI ÇIKIŞINDA!

6 araç ile hizmet vereceklerini kaydeden Çekirdekçi; “Bayram sabahı 3 aracımız Sokollu Camii önünde, 3 aracımız da Kurtuluş Camii önünde hazır olacak. Bayram namazı çıkışında dileyen vatandaşlarımız minibüsler ile ücretsiz olarak Yeni Mezarlığa taşınacak. Bu seferler sabah namaz çıkışına özel olacak. Başka tur olmayacak. Mezarlığa giden vatandaşlarımızın geri dönüşleri için de servislerimiz orada bekleyecek. Dönüşler de 08:15-08:30 arasında olacak” diye konuştu.

Bu haber 1829 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter