17 Ocak 2019 Perşembe
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 3°C
Açık
HABER DETAYI
Lüleburgazspor’a destek sözü!
Lüleburgaz # 17 Mayıs 2018 Perşembe 07:42

Tevfik İŞÇİ

Marmara Bölge Şampiyonu olan Lüleburgazspor U-19 takımı oyuncuları, teknik heyet ve kulüp yöneticileri, Belediye Başkanı Murat Gerenli’yi ziyaret etti.

Zonguldak’ta yapılacak yarı finaller için hazırlıklarını sürdüren Lüleburgazspor U-19 takımı Salı günü gerçekleştirdiği ziyarette, Murat Gerenli’ye hayırlı olsun dileklerini iletti.

Ziyarette Lüleburgazspor’un son durumu hakkında Başkan Şenol Turan’dan bilgi alan Murat Gerenli, Lüleburgazspor için yapılabilecek neler varsa oturup konuşabileceklerini söyledi.

Lüleburgazspor’un kendisinde çok ayrı bir yeri olduğunu belirten Gerenli, “Lüleburgazspor’da ilk olarak Mehmet Karabirgül ile görev yaptık. O zaman 3. lige çıktık. Çok büyük özveriler gösterdik. Yöneticilik çok zor. Lüleburgaz halkının büyük bir çoğunluğunun desteğini alarak bu işi götürmedikten sonra iş çok daha zorlaşıyor. Lüleburgazspor benim için taraftarı olduğun çok sevdiğim bir kulüp. O nedenle Lüleburgazspor başarısını beni her zaman gururlandırır. Formasını büyük bir aşkla her zaman giyerim. Yapılabilecek desteği de oturur her zaman konuşuruz. Neler yapılır, neler yapılamaz konuşabiliriz. Diğer spor branşları amatör kulüplerimiz de var. Her kesin spor yapmasını sağlayarak kimseye üvey evlat muamelesi yapmadan hakkaniyet ölçüsünde desteğimizi vereceğiz. Ama Lüleburgazspor’un gönlümüzdeki yeri bambaşka. Lüleburgazspor’u canlandırıp, eski havasına getirebilmek için elimden gelen desteği yapacağım. Oyuncularımızın gelişimi için çabalayacağız.” diye konuştu.

Bu haber 3207 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter