17 Ocak 2019 Perşembe
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 3°C
Açık
HABER DETAYI
Giresun’dan Lüleburgaz’a 2 kupa
Spor # 16 Mayıs 2018 Çarşamba 07:17

Lüleburgazlı maratoncular Giresun’da düzenlenen geleneksel Aksu Yarı Maratonu’nda 1 birincilik, 1 üçüncülük, 1 dördüncülük ve 1 beşincilik elde ettiler.

13 Mayıs Pazar günü koşulan 4. Giresun Aksu Yarı Maratonu’nda erkeklerde Emrullah Demirel, Halil Aslan, Ümit Er, bayanlarda da Reyhan Demirel Lüleburgaz’ı temsil etti.

Ümit Er 40-44 yaş grubunda geçen yıl olduğu gibi bu sene de 1. olurken, bayanlarda Lüleburgaz’ı temsil eden tek bayan maratoncumuz Reyhan Demirel de Lüleburgaz’a 3’üncülük kupası getirdi.

Emrullah Demirel ve Halil Aslan da yaş gruplarında en iyiler arasına girmeyi başardılar.

Emrullah Demirel 55-59 yaş grubunda 4., Halil Aslan 60-64 yaş grubunda 5. oldu.

Kulüp sözcüsü Emrullah Demirel gazetemize yaptığı açıklamada; “İyi bir sonuçla sezonu kapatmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Sezon başında yakaladığımız formu sezon sonuna kadar sürdürmeyi başardık. Avrasya, Adana, Trabzon, Haliç ve Giresun Yarı Maratonu’nda hep üst düzey başarılar elde ettik. Allah’a şükürler olsun herhangi bir sakatlık sorunu yaşamadık. Şimdi 3-4 ay yarışma yok ama biz çalışmalarımızı aralıksız sürdüreceğiz. Çok verimli bir yaz hazırlık dönemi geçirmek istiyoruz. Gelecek yıl inşallah çok büyük başarılara imza atmak istiyoruz” dedi.

 

Bu haber 558 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter