17 Ocak 2019 Perşembe
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 3°C
Açık
HABER DETAYI
CHP aday adaylarını Babaeski’de tanıttı
Kırklareli # 14 Mayıs 2018 Pazartesi 07:36

Metin KARAKUŞ

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Babaeski İlçe Başkanlığı’nda yapılan toplantıda, CHP Kırklareli Milletvekili Aday adayları tanıtıldı.

Aday adayı tanıtım toplantısına CHP Babaeski İlçe Başkanı Erol Mutlu, CHP Kırklareli İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Nurşen Deyrin,  CHP Babaeski İlçe Kadın Kolları Başkanı Gül Bingöl, Babaeski Belediye Başkanı Av. Abdullah Hacı, CHP Kırklareli milletvekili aday adayları Yasemin Ertaç, Turgut Dibek, Emin Halebak, Recep Zengin, Yılmaz Şeşen ve çok sayıda partili katıldı.

İlçe Başkanı Erol Mutlu yaptığı konuşmada; “Babaeski İlçe Örgütü olarak seçimlere tam gaz hazırlanıyoruz. Geçtiğimiz hafta içinde üç beldemizin seçimlerini yaptık ve yönetimlerini yeniledik. Yeni bir heyecan ve solukla bundan sonra onlar da seçim çalışmalarını hızlandıracaklar. 24 Haziran 2018 Pazar Günü yapılacak olan Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimlerinde Babaeski İlçe Örgütü olarak, elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız” dedi.

İlçe Başkanı Erol Mutlu’nun konuşmasının ardından ise, oturuş sırasına göre CHP Kırklareli milletvekili aday adayları Yılmaz Şeşen, Yasemin Ertaç, Recep Zengin, Turgut Dibek ve Emin Halebak kendilerini partililerine tanıtarak, neden aday oldukları ile ilgili düşüncelerini paylaştı ve ülke siyasetinden bahsederek, iktidar partisinin politikalarını eleştirdiler.

 

Bu haber 1088 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter