22 Ocak 2019 Salı
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 4°C
Kapalı
HABER DETAYI
7 ay süren tadilat bitti
Lüleburgaz # 14 Nisan 2018 Cumartesi 07:24

Metin KARAKUŞ

Babaeski İlçe Milli Eğitim Müdürü Kadriye Tokat, Şube Müdürü Ali Osman Cura ile birlikte, Atatürk Ortaokulunda, 2017’nin Eylül ayından beri devam eden çalışmaları yerinde inceledi.

Babaeski Atatürk Ortaokul Müdürü Hüseyin Ülker, Müdür Yardımcıları İbrahim Ulaş, Fahri Keskin ve Okul Aile Birliği Başkanı Hülya Sünter, Başkan Yardımcısı Süreyya Ayar, Yönetim Kurulu Üyeleri; Didem Ustahüseyin, Hülya Saygıner, Sevgül Özöğüt, Sınıf Anneleri; Jale Balmumcu, Halime Şen, Nazlı Gür, Esen Kasapoğlu, Halise Rodoplu, İlay Gülhan Şengül,  Babaeski İlçe Milli Eğitim Müdürü Kadriye Tokat ve Şube Müdürü Ali Osman Cura’yı okulun girişinde karşıladı.

Babaeski İlçe Milli Eğitim Müdürü Kadriye Tokat, çalışmaları gezdikten sonra yaptığı açıklamada, Kırklareli İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün yapmış olduğu ihale ile okulun çatısı, elektrik tesisatı, çerçeveleri, boya badana işlemlerinin gerçekleştirildiğini söyledi.

Tokat ayrıca; “Okul Aile Birliği’nin marifeti ile okul idaresi ile birlikte sınıflarda akıllı tahtaların daha rahat kullanılması için camları özel perde ile donatılması, panolarının değiştirilmesi ve ayrıca bahçeye 15 adet ıhlamur fidanı ağacı dikimi etkinlikleri de yapıldı. Babaeski Ortaokulumuz İlçemizde çok güzel, çok başarılı bir Ortaokulumuzdur. Emeği geçen herkese, başta Okula Aile birliğimize, Okul idaremize ve öğretmenlerimize çok teşekkür ediyorum. İnşallah bu yılki sınavlarda da tüm çocuklarımıza başarılar diliyorum.”

Okul Aile Birliği Başkanı Hülya Sünter de yaptığı açıklamada, okulun bahçesine 15 adet ıhlamur fidanı diktiklerinin belirterek, bu konuda kendilerine yardımcı olan Belediye Başkanı Av. Abdullah Hacı’ya ve dikimi gerçekleştiren Park ve Bahçeler Müdürlüğü işçilerine teşekkür etti.

Yapılan incelemelerin ardından, Okul Aile Birliği ve Sınıf Anneleri tarafından ikramda bulunuldu.

Bu haber 618 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter