27 Haziran 2019 Perşembe
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
“Bu ekibe kefilim”
Kırklareli # 13 Nisan 2018 Cuma 07:47

Metin KARAKUŞ

Babaeski Belediye Başkanı Av. Abdullah Hacı ile Merkez Mahalle Muhtarları, seçimlerini tamamlayan Babaeski Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sebahattin Öner’e ziyarette bulundular.

Babaeski Ticaret ve Sanayi Odası Hizmet binasında gerçekleşen ziyarette, Yönetim Kurulu Başkanı Sebahattin Öner’le bir araya gelen Babaeski Belediye Başkanı Av. Abdullah Hacı ve Merkez Mahalle Muhtarları, seçimi kazanması dolayısıyla kendisini tebrik etti.

Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sebahattin Öner, gerçekleştirilen ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyetini belirterek; “Ekip olarak daha iyi şartlarda hizmet verebilmek için, esas faaliyetin olacağı bölüme gelen üyeler orada rahatlıkla oturup hizmet alabilecek. Meclis odamız var. Meclis üyelerimizin toplantı yaptığı odamız. Diğer tarafta da geniş bir alan bıraktık. Bir toplantı ya da eğitim olursa diye 50 kişilik de bir odamız var. Daha iyi bir hizmet vereceğimize inanıyorum. Kurumumuz Babaeski’ye hayırlı olsun. Sağ olsun belediye başkanımız da bizlere tadilatta destek verdi. Tadilata başlamadan önce belediyeye başvurduk. Tadilat ruhsatımızı aldık. Sizlerin huzurunda belediye başkanımız Abdullah Hacı’ya teşekkür ederim. Tüm çalışanlara ve Babaeski’ye hayırlı olsun” dedi.

“BU EKİBE KEFİLİM”

Babaeski Belediye Başkanı Av. Abdullah Hacı ise; “Demokratik bir seçimden sonra Sebahattin bey ve ekibi görev başına geldi. Kendilerini tebrik ediyorum. Başta Sebahattin bey olmak üzere tüm yönetim kurulu üyelerini tanıyorum. İlk önce böyle sosyal olaylarda ve siyasette yöneticilerin halka güven vermesi gerekir. Bu ekibe baktığınızda güven şartı tam olarak yerine gelmiş. Hepsi tanıdığımız pırlanta gibi insanlar ve ben bu ekibe kefilim. Bir işte ortada bir problem varsa, o problemin hemen hallolmasını isteyenler iş adamlarıymış. Olur mu olmaz mı diye arada kalanlar siyasetçilermiş. Olmasın diyenler de bürokratlarmış. Bu ekip problemleri çözecek bir ekip. Ortada bir problem olduğunda, eline bir çekiç alıp, problemin kafasına vurabilecek bir ekip. Değerli arkadaşlarıma seçilmelerinden ötürü başarılar diliyorum. Kendilerini tebrik ediyorum. Babaeski’ye uzun yıllar hizmet edeceklerine inanıyorum” diye konuştu.

Bu haber 934 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter