22 Mart 2019 Cuma
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
Saadet sahaya indi!
Lüleburgaz # 14 Mart 2018 Çarşamba 07:47

Haber Merkezi

Saadet Partisi Genel Merkezi’nin düzenlediği program çerçevesinde tüm illerde Genel Başkan yardımcılarının katılımıyla halkla buluşma programları düzenlendi.  

Saadet Partisi Kırklareli İl Teşkilatı da Planlamadan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve eski Üsküdar Belediye Başkanı Yılmaz Bayat’ın katılımıyla Kırklareli Merkezi ile Babaeski ve Lüleburgaz’da çarşı esnaflarını ziyaret edilerek görüşmeler gerçekleştirdi.

Halkın büyük ilgi gösterdiği buluşmalarda ülkenin içinde bulunduğu ekonomik, siyasi ve ahlaki konularda şikayetler dinlendi.

Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz Bayat; “Saadet Partimizin ortaya koyduğu dik duruş, düşünce, fikir ve beyanatlar halkımız tarafından fevkalade kabul gördü. Bu da gösteriyor ki, Milletimiz yeniden Milli Görüş iktidarını bekliyor” dedi.

Saadet Partisi dışında bir Milli Görüş olmayacağını, bunu iddia edenlerin sadece kendilerini aldattıklarına vurgu yapan Yılmaz Bayat şunları kaydetti; “Milli Görüş, Erbakan Hoca’nın kurduğu bütün fabrikaları satıp yıkmak değildir. Milli Görüş, bu ülkeyi borca mahkûm etmek hiç değildir. Milli Görüş, şahsiyetli bir dış politika izleyeceğine bugün geldiği noktada AB’nin kapısına yapışmak değildir. Milli Görüş, karşısında büyük tehlikeler olsa bile dik durmayı gerektirir. Milli Görüş, risk almayı gerektirir. Eğer siz bunlardan hiçbirini yapamıyorsanız, Milli Görüş iki dudağınız arasındaki bir kelimeden ibarettir”

 

 

 

Bu haber 741 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter