22 Mart 2019 Cuma
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
Babaeski Halktan’ı sevdi
Kırklareli # 13 Mart 2018 Salı 07:30

Metin KARAKUŞ

Babaeski’de Artı Perakende Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’nin “En değerliğimiz müşterimiz” sloganı ile açtığı ‘Halktan’ isimli işyeri, kuru yemiş, kuru bakliyat ve baharat çeşitlerinde en çok tercih edilen iş yerlerinden biri oldu.

İlçenin Hacı Hasan Mahallesi Fatih Caddesi No: 56/11’deki adresinde, kuru yemiş, kuru bakliyat ve baharat çeşitleri üzerine hizmet veren “Halktan”, vatandaşlar tarafından açıldığı ilk günden beri ürün çeşitlerinde uygulanan ucuzluktan dolayı yoğun ilgi görmeye devam ediyor.

Trakya’da, Çorlu’da Merkez, Reşadiye, Santral, Çerkezköy, Süleymanpaşa şubesinden sonra 6’ncı şubesi Babaeski’de açılan Halktan’ın Satış Elemanı Murat Karakuş; “İş yerimizde sadece kuru yemiş satılmıyor. Bizler kuru yemiş, baharat, bakliyat ve kuru meyve satan üretici bir firmayız. Yani biz gidip toptancılardan ürün alıp, getirip, mağazamızda satan bir firma değiliz. Bizler direk üreticiden alan ve direk tüketiciye ulaştıran firmayız. Fiyatlarımıza da dikkat ederseniz, piyasadaki muadil firmalardan çok daha uygundur.” dedi.

 

 

 

Bu haber 673 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter