22 Mart 2019 Cuma
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
Atletler Yarı Maratona hazırlanıyor
Lüleburgaz # 12 Mart 2018 Pazartesi 07:39

Metin KARAKUŞ/Babaeski

Babaeski’li Atletler, “Vodafone İstanbul Yarı Maratonu” antrenmanlarına aralıksız bir şeklide devam ediyor.

Maraton ve Yarı Maraton koşan Eski Milli Hakem M.Ercan Yücel, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Spor İstanbul tarafından Vodafone isim sponsorluğunda organize edilen yarı maratonun, tarihi yarımadada gerçekleşeceğini söyledi.

Babaeski’li Atletler olarak, Vodafone İstanbul Yarı Maratonu’na resmi kayıtlarını yaptırdıklarını belirten Yücel, “Yarı maraton, Yenikapı Miting Alanı'ndan başlayıp, Eyüp Feshane'den dönüşle aynı noktada bitecek. Bizde ona göre antrenmanlarımızı düzenli olarak, Gündüz Onat Festival Alanı Tartan Pistinde yapıyoruz. Şu ana arkadaşlarımızın son durumu çok iyi geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yılda iyi derece yapıp, Babaeski’ye döneceğiz ” dedi.

8 Nisan 2018 Pazar günü koşulacak olan “Vodafone İstanbul Yarı Maratonu”, 21 kilometre, 10 kilometre ve Business Maraton olmak üzere 3 farklı kategoride gerçekleştirilecek.

“Vodafone İstanbul Yarı Maratonu” Organizasyonu tarafından, kayıt kontenjanı 21 kilometre için 4 bin, çeyrek maraton (10 kilometre) için ise 3 bin kişi ile sınırlandırıldı.

Bu haber 388 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter