22 Mart 2019 Cuma
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
İYİ Parti tanışma ziyaretlerinde
Lüleburgaz # 12 Mart 2018 Pazartesi 07:30

Orhan KONYALI

İYİ Parti Lüleburgaz İlçe Başkanlığı ziyaretlerine devam ediyor.

Elektrikçiler, Elektronikçiler ve Yapı Sanatları Odası, Eski ve Yeni Sanayi Kooperatifleri ile Lüleburgaz Hacı Bektaş Veli Kültür ve Yardımlaşma Derneğine ziyaretler gerçekleştiren İlçe Teşkilatı, Başkanlar ile gündeme dair sohbet edip, çalışmalar hakkında fikir alış verişinde bulundu.

 

Odaya hayırlı olsun ziyareti 

İlçe Başkanı İbrahim Bölükbaşı ve yönetim kurulu, geçtiğimiz günlerde Elektrikçiler, Elektronikçiler ve Yapı Sanatları Odası Başkanı Yılmaz Özeltin ile bir araya geldi. Odanın, daha önceden yapmış olduğu Genel Kurul’da yeniden başkan seçilen Özeltin’e hayırlı olsun temennisinde bulunan Bölükbaşı, çalışmalarında kendisine başarılar diledi.

 

Kooperatiflere ziyaret turu

Eski Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanı Feridun Ergin ve Yeni Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanı Naci Özen’i ziyaret eden İYİ Parti İlçe Teşkilatı, Başkanlar ile tanışıp, çalışmaları hakkında konuşmalar gerçekleştirdi.

 

Son olarak, Hacı Bektaş Veli Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Serbülent Avcı ve Yönetim Kurulu ile bir araya gelen Bölükbaşı ve ekibi, derneğin çalışmaları hakkında bilgiler alıp, kendi yol haritaları çerçevesinde fikirlerini dile getirdi.

Bu haber 198 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter