14 Aralık 2018 Cuma
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 5°C
Kapalı
HABER DETAYI
‘Sayaç okuma’ sınavı!
Lüleburgaz # 10 Mart 2018 Cumartesi 07:41

Orhan KONYALI

Lüleburgaz Belediyesi’nde taşeron olarak çalışan işçilerin, sürekli işçi kadrolarına geçişi için yapılan sözlü ve uygulamalı sınavların sonuncuları dün Belediye Hizmet Binası ve belediye serasında yapıldı.

Sınava girmeye hak kazanan 15 kişiden oluşan, sayaç okuma, kaçak suyun kesilmesi ve açılması hizmet alımı işinde görev alan taşeron işçilerin sürekli işçi kadrolarına geçişi için, dün Belediye hizmet binası Turkuaz Salonu’nda sınav gerçekleştirildi.

Saat 09:30’da yapılan sözlü mülakatta çalışma bölgeleri, iş kolları, görev ve yetkileri gibi konulardaki soruları cevaplandıran çalışanlar, daha sonrasında sayaç okuma ve kontrolleri konusunda uygulamalı sınava alındı.

Lüleburgaz Belediyesi’nin park sahaları, yeşil alanlar, mezarlık, çim biçimi, toprak çapalanması, sulama, temizlik, çöp toplama ve bakım işlerinde çalışan ve sınava girmeye hak kazanan 20 kişinin sınavı ise saat 14:30’da Lüleburgaz Serasında uygulamalı olarak gerçekleştirildi.

Sınav komisyonunda, Lüleburgaz Belediye Başkanı Kevser Özkan, Lüleburgaz İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Nevzat Ulus, Lüleburgaz Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Dilek Çetin Çivi, Lüleburgaz Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Sedat Şen ve Zabıta Müdürü Raif Bıyıktaş bulundu.

Sınavda başarılı olanların isimleri önümüzdeki günlerde açıklanacak.

 

Bu haber 1027 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter