22 Ocak 2019 Salı
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 4°C
Kapalı
HABER DETAYI
Göğüslü ailesi bu sektöre girdi!
Lüleburgazlı diş hekimi Erkan Göğüslü, eşi ve çocuklarıyla birlikte çiçeklik işine girdi. Farklı tarzda bir işyeri yaratan Göğüslü ailesi Lüleburgaz’dan Elazığ’a kutu çiçek bile gönderiyor.
Lüleburgaz # 14 Şubat 2018 Çarşamba 07:42

Orhan KONYALI

Lüleburgazlı diş hekimi Erkan Göğüslü, eşi ve çocukları ile birlikte çiçekçilik işine girdi.

Cumartesi günü, AK Parti Milletvekili Selahattin Minsolmaz’ın da katılımıyla açılan Kardelen Çiçekçilik, İnönü Mahallesi İstanbul Caddesi üzerinde hizmete girdi.

İşyerinde yaklaşık 40 çeşit özel yapım çikolata ve 200 civarında farklı türde çiçek ve bitki bulunuyor.

LÜLEBURGAZ’DAN ELAZIĞ’A KUTU ÇİÇEK!

İsteğe bağlı Hollanda’dan ithal edilen çiçekler ile sınırsız çeşitlilik sunduklarını dile getiren Göğüslü, işletmelerinde özel günlere has süslemeler de yapıldığını vurguladı. Çiçek ve çikolata gibi ofislere özel tasarımlar ve organizasyon işleri de yapan işletme, aynı zamanda Türk Kahvesi de üretiyor.

Sevgililerin özellikle ‘Kutu Çiçek’ süsünü tercih ettiğini aktaran Göğüslü, şu an “Lüleburgaz’dan Elazığ’a gidecek paketimizi hazırlıyoruz” diye konuştu.

PAKETLERİN KONTROLÜ ÇİKO’DAN!

Oğulları Necdet, Ertan ve eşi Rabia Göğüslü ile işlettiği işletmesinin tek yönlü olmasını istemediklerini dile getiren Erkan Göğüslü, Lüleburgaz’ın tanınmış esnaflarından olan babası Necdet Göğüslü’nün mirasına sahip çıktıklarını da vurguladı.

Ailecek her işi kendileri yapan Göğüslü ailesinin, bir diğer üyesi ise Çiko isimli papağan olurken, süsleri hazırlayan Ertan Göğüslü’nün omzundan inmeyerek, hazırlanan paketleri yakından takip ediyor.

‘İki yıl solmayan gül’ gibi farklı tarzda ürünlerin yer aldığı işletmede, aynı zamanda son dönemde moda haline gelen kuru çiçeklerden hazırlanan Sonbahar temalı buketler de bulunuyor.   

Bu haber 1526 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter