22 Ocak 2019 Salı
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 1°C
Kapalı
HABER DETAYI
“Okan hocayı destekledim”
Güncel Gündem # 12 Şubat 2018 Pazartesi 07:27

CHP Edirne Milletvekili Erdin Bircan, CHP Genel Başkanlık adaylığında desteklediği Yalova Milletvekili Muharrem İnce ile birlikte Sakarya İl Başkanlığı’nı ziyaret ederek, kurultayda verdikleri destek nedeniyle İl yönetimine ve kurultay delegelerine teşekkür etti.

“HOCAYI DESTEKLEDİM”

CHP’li Erdin Bircan kurultay sürecini de değerlendirerek; “Kurultayımız tam bir demokrasi şöleni oldu. İki adaylı bir seçim bizim dışımızda hangi partide var? AKP’yi bırakın muhalefet partilerinin bile hiçbirinde iki aday çıkan parti kongresi göremiyoruz” dedi.

Bircan kurultayda Muharrem İnce’yi açıkça desteklediğini, ilk günkü genel başkanlık seçimi sonrası Parti Meclisi için Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu’na destek vererek, aday da olmadığını söyledi.

Bircan; “Genel Başkan seçimi sonrasında ben başta destek verdiğim Sayın Muharrem İnce’nin listesi olmak üzere birçok anahtar liste teklifini reddederek Milletvekili arkadaşım Okan Hocayı destekledim. Ve onun PM’ye seçilmesi için elinden gelen bütün çabayı harcadım” açıklamasında bulundu.

Bu haber 304 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter