19 Şubat 2019 Salı
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 3°C
Açık
HABER DETAYI
Karne bahane keyifler şahane!
Lüleburgaz # 20 Ocak 2018 Cumartesi 07:45

Tevfik İŞÇİ

Lüleburgaz’da 2017-2018 eğitim öğretim yılının ilk yarısının sona ermesi dolayısıyla özel öğrenciler için karne töreni düzenlendi.

Lüleburgaz Kaymakamı Mustafa Kaya, İlçe Milli Eğitim Müdürü Nedim Çetin ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mustafa Yücel Bilgiç’in katılımıyla düzenlenen karne töreninde özel öğrenciler karne sevinci yaşadı.

Şehit Rüstem Resul Perçin Özel Eğitim ve Mesleki Uygulama Merkezi’nde düzenlenen törende Kaymakam Mustafa Kaya, İlçe Milli Eğitim Müdürü Nedim Çetin ve Şube Müdürü Mustafa Yücel Bilgiç, 4 kademede eğitim alan toplam 83 öğrenciye karnelerini dağıttı.

Özel olarak süslenen karnelerini alan öğrenciler büyük sevinç yaşarken, mutluluklarını aileleriyle ve öğretmenleriyle paylaştı.

Karne dağıtımının ardından ise yarıyıl pastası kesildi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Nedim Çetin, buradaki öğrencilerin kendileri için ayrı bir öneme sahip olduğunu ifade ederek, karne alan 83 öğrenciyi tebrik etti.

Öte yandan törende Kaymakam Mustafa Kaya öğrenciler ile yakından ilgilenip hal ve hatırlarını sordu. Öğrenciler de Kaymakam Kaya’ya sevgi gösterisinde bulunurken renkli görüntüler oluştu.

Bu haber 1591 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter