19 Aralık 2018 Çarşamba
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 3°C
Kar
HABER DETAYI
Memurlara özel indirim kartı!
Güncel Gündem # 13 Ocak 2018 Cumartesi 09:06

Eğitim Bir Sen Başkanı Selahattin Karanfiler, PTT ile Memur-Sen Konfederasyonu’nun iş birliğiyle hayata geçirilen ‘Motif Kart’ projesiyle ilgili bilgi verdi.

Karanfiler, farklı sektör ve hizmetlerdeki 4 bine yakın iş yerini kapsayan kartın Şubat ayı itibariyle kullanılmaya başlanacağını belirtti.

Karanfiler yaptığı açıklama; "Farklı sektör ve hizmetlerdeki 4 bine yakın iş yeri şu an Motif Kart'ın bünyesinde. Kartın kullanılmaya başlanmasıyla kısa sürede iş yeri sayısının daha da artacağını düşünüyoruz. Kart, temel olarak kullanıcılarına yaptıkları harcamalarda indirim sağlayacak, para ve puan verecek. Memur-Sen'in 1 milyon üyesi ve aileleri düşünüldüğünde Motif Kart, gerek kullanıcı potansiyeli gerekse de kapsadığı iş yeri sayısı bakımından dünyanın en değerli avantaj sağlayan kartlarından biri olacak." dedi.

Motif Kart sayesinde kullanıcılar üye iş yerlerinden yapacakları alışverişlerde hem indirim hakkı kazanacak hem de daha sonraki alışverişlerde kullanmak üzere para puan biriktirebilecekler.

Motif Kart sahipleri aynı zamanda internet alışverişlerinde de kapsama dahil olan üye işyerlerinin internet satışlarından da aynı haklarda ve avantaj kapsamında yararlanacaklar.

Karanfiler "Motif Kart"ın Şubat itibariyle kullanılmaya başlanacağını, kartın sadece Memur-Sen üyeleri ile ailelerine verileceğini belirtti.

 

 

 

 

Bu haber 523 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter