14 Aralık 2018 Cuma
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 5°C
Kapalı
HABER DETAYI
Vali Çiftçi gazetecilerle buluştu!
Kırklareli Valisi Orhan Çiftçi, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla basın mensuplarıyla kahvaltıda buluştu.
Lüleburgaz # 11 Ocak 2018 Perşembe 09:01

Çınar TÜRKMEN

Kırklareli Valisi Orhan Çiftçi, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle ile dün Kırklareli merkez ve ilçelerinde görev yapan basın mensupları ile kahvaltıda bir araya geldi.

Kırklareli’de My Garden’da düzenlenen kahvaltıda basın mensuplarını misafir eden Vali Çiftçi, Kırklareli Valiliği olarak yürütülen tüm çalışmalarda basının büyük desteğini aldıklarını belirterek teşekkürlerini sundu.

Vali Çiftçi; “İlkeli ve objektif bir anlayışla devam edeceğine inandığım çalışmalarınızda başarılar diliyor, tüm basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyor, en içten sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.

Vali Çiftçi basın mensuplarına; “Ülkemizde hep kötü haberler olmuyor, iyi haberler de oluyor, onlara da yer verin” diyerek esprili bir dille takıldı.

Gazetecilerin sorularını da yanıtlayan Vali Çiftçi, Kırklareli’nin gelişmesi için herkesin çaba vermesi gerektiğini belirtti.

Çiftçi, Kırklareli’de yatırımların artması, ticaretin hız kazanması ve yeni, modern bir şehir olarak yeniden planlanması için Kırklareli merkezdeki tüm muhataplarla Ocak ayının sonunda bir toplantı yapacağını dile getirdi.

Vali Çiftçi daha sonra gazetecilerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

 

 

Bu haber 723 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter