14 Aralık 2018 Cuma
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 5°C
Kapalı
HABER DETAYI
DSP eski İlçe Başkanı Saygın gazetemizdeydi!
Lüleburgaz # 11 Ocak 2018 Perşembe 07:49

Haber Merkezi

Demokratik Sol Parti (DSP) Lüleburgaz eski İlçe Başkanı Adem Saygın, gazetemizi ziyaret ederek 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.

Saygın, yaptığı açıklamada 10 Ocak’ın gazete sahiplerinin değil, perde arkasında çalışan asıl emekçilerin günü olduğunu söyleyerek gazetemiz çalışanlarını tek tek tebrik etti.

Ziyarette konuşan Saygın; “10 Ocak çalışan gazeteciler gününün asıl sahipleri gazete sahipleri değil, perde arkasında çalışan emekçi kardeşlerimizdir. Bu kardeşlerimiz, Ülkemizin geleceği ve insanımızın birlik beraberliği, huzurumuzun korunması doğrultusunda ilkeli, doğru ve tarafsız yayıncılık anlayışıyla çalışarak, halkın haber alma hakkını sağlayan ve toplumun genel talep ve görüşlerini kamuoyuna yansıtma görevini üstlenen kişilerdir. Demokrasinin vazgeçilmez bir unsuru olarak gördüğümüz basın kurumlarımız ve mensubu olan gazeteciler gecesini gündüzüne katarak, kar, kış, sıcak, tehlike demeden canla başla çalışıp, haber ve değerlendirmeleri ile toplumu doğru bilgilendirme görevlerini yerine getirmektedirler” dedi.

 

Bu haber 475 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter