19 Aralık 2018 Çarşamba
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 3°C
Kar
HABER DETAYI
Emek Pazarı ‘dilekçe’ mağduru!
Lüleburgaz Kent Konseyi Emek Pazarı üyeleri, dünkü etkinlikte Kongre Meydanı’nda satış yapmak için 3 çadır istediklerine dair dilekçelerinin belediyeye ulaşmamasından dolayı ikiye bölündü. Emek Pazarı Başkanı Özlem Neşeli: “Bu özel günde organizasyon eksikliğini sonuna kadar hissettik” dedi.
Lüleburgaz # 06 Aralık 2017 Çarşamba 09:27

Haber Merkezi

Kadının seçme ve seçilme haklarını elde edişinin 83. yıldönümü Lüleburgaz’da kutlandı.

Türk Kadınlar Birliği’nin katılımıyla düzenlenen tören kapsamında Kongre Meydanı’nda STK’lar kurulan stant ve çadırlarda satış yaptı.

Satış yapmak için önceden dilekçe ile yer talebi yapan grupların kimi dışarıda, kimi de masasız kalırken bazı çadırlar da boş kaldı.

Kongre Meydanı’nda yapılan organizasyonda 12 kişiyle stant açan Lüleburgaz Kent Konseyi Emek Pazarı üyeleri, kendilerine bir çadır tahsis edilmesinden dolayı ikiye bölünmek zorunda kaldı.

DİLEKÇE BELEDİYEYE ULAŞMAMIŞ!

Grubun yarısı çadırda tezgah açabilirken, diğer üyeler çadır olmadan stant açabildi.

Kent Konseyi Emek Pazarı Başkanı Özlem Neşeli: “Necmiye Demircan döneminde tek çadır yetmeyeceğinden dolayı 3 çadır istediğimize dair dilekçe yazdık fakat Necmiye hanımın istifa etmesinden sonra bu dilekçe Belediyeye ulaşmamış. Dolayısıyla Belediye bize dilekçenin kendilerine ulaşmadığını dile getirerek bir çadır ayırdığını aktardı. Böyle olunca yarımız çadırın dışında stant açmak zorunda kaldık, daha önceden haber verilseydi ya da mağduriyet yaşatılmaması adına keşke hemen çözüm üretilseydi. Kimi stant açanlar masa bulamadı kimiyse sandalye bulamadı, bu özel günde organizasyon eksikliğini sonuna kadar hissettik” dedi.

 

Bu haber 1728 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter