19 Aralık 2018 Çarşamba
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 3°C
Kar
HABER DETAYI
LTSO'dan Vizeli 200 öğrenciye yardım!
Lüleburgaz # 06 Aralık 2017 Çarşamba 09:21

Lüleburgaz Ticaret ve Sanayi Odası (LTSO) tarafından Vize’de eğitim gören ihtiyaç sahibi 200 öğrenciye ayakkabı yardımında bulunuldu.

Vize İlçe Milli Eğitim Müdürü Emre Çay ve Lüleburgaz Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A.Ergin Okandeniz’in katılımlarıyla düzenlenen programla 200 adet ayakkabı teslim edildi.

Yardımın Vize’deki köy okullarını da kapsadığını belirten Lüleburgaz Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A.Ergin Okandeniz: “Her yıl geleneksel olarak eğitim ve öğretim yılı başında ihtiyaç sahibi öğrencilerimize yönelik ayakkabı yardımlarının dağıtımına Vize’de bulunan ihtiyaç sahibi öğrencileri de katmış  bulunuyoruz. Bu yıl Vize’de 200 ihtiyaç sahibi öğrencimize ayakkabı yardımında bulunduk. Ben bu anlamda bizlere yardımcı olan okullardaki müdürlerimize, öğretmenlerimize çok teşekkür ediyorum. Bu yardımlarımızı her sene arttırarak devam ettirmek istiyoruz” dedi.

Vize İlçe Milli Eğitim Müdürü Emre Çay da bu örnek ve olumlu davranışlarından dolayı Lüleburgaz Ticaret ve Sanayi Odası’nı kutladıklarını ifade etti.

Bu haber 550 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter