15 Aralık 2018 Cumartesi
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 5°C
Kapalı
HABER DETAYI
Babaeski ‘Keyif’e kavuştu!
Kırklareli # 06 Aralık 2017 Çarşamba 07:39

Metin KARAKUŞ

Babaeski’de yeni açılan “Kafe Keyif” hafta sonu oynanan Süper Lig maçlarında sporseverlerin buluşma noktası oldu. 

Şehre yeni bir nefes, yeni bir soluk katacak olan “Kafe Keyif” ilçenin en büyük mahallerinden biri olan Hamidiye Mahallesi, Kırklareli Caddesi, No: 7, A-101 yanı hizmete açıldı.

Yaklaşık 120 kişilik müşteri kapasitesi olan ve işletmeciliğini, H.İlkay Aladağ ve Tanju Sağlam’ın yaptığı Kafe Keyif’te, çay ocağında yılların ustası Hüseyin Gültekin görev yapacak.

Dev ekranda maç keyfinin yanında, soğuk, sıcak içecekler ve tost çeşitleri bulunan işyerinde, müşterilerin rahatlığı için ortopedik sandalyeler de düşünülmüş.

İşletmeci H.İlkay Aladağ: “Müşterilerimiz derbi maçları dev ekrandan evlerindeki rahatlıkla izliyorlar. Muhteşem ses düzeni kurduk, adeta stattaki coşkuyu burada yaşadılar. Kısacası müşterilerimizin rahatlığı için hiçbir detaydan kaçmadık. Bizim için önemli olan müşterilerimizin burada huzur içinde sakin güzel bir zaman geçirmesidir. Fiyatlarımızı çok makul tuttuk, para kazanmak bizim için ikinci plandadır. İşletme olarak müşteriye istediği hizmeti verirsen o sana zaten yeterli parayı bırakıyor. Önemli olan müşterinin memnuniyetidir” dedi.

Bu haber 1818 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter