15 Aralık 2018 Cumartesi
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 5°C
Kapalı
HABER DETAYI
“Koltukları değil ayakkabıları eskiteceğiz”
İYİ Parti Lüleburgaz İlçe Başkanı İbrahim Bölükbaşı, Lüleburgaz’da yoğun ilgiyle karşılandıklarını belirterek: “Koltukları değil ayakkabıları eskiteceğiz” dedi.
Lüleburgaz # 05 Aralık 2017 Salı 07:54

Çınar TÜRKMEN

İYİ Parti Lüleburgaz İlçe Başkanı İbrahim Bölükbaşı ve parti üyesi Serkan Kanlıkılıç gazetemizi ziyaret ederek parti çalışmaları hakkında bilgi verdi.

İlçe Başkanı İbrahim Bölükbaşı, kendileri için başarının Lüleburgaz’ın sorunları için projeler üretmek ve çözümler bulmak olduğunu söyledi.

Bölükbaşı: “Çok meşakkatli bir süreç geçirdik ve bu süreç hala devam ediyor. Geçen bu süreçte benimle birlikte olan ekip arkadaşlarıma öncelikle teşekkürü bir borç biliyorum. 3 Kasım 2017 tarihinde Lüleburgaz’da İYİ Parti İlçe Yönetimini kurma görevini tevdi eden İYİ Parti Genel Başkanı sayın Meral Akşener hanımefendi ve Kırklareli İl İl Koordinatörüm sayın Kürşad Yamaner’e bana güvendikleri ve bu göreve layık gördükleri için teşekkür ederim. 29 Kasım 2017 tarihinde İYİ Parti Lüleburgaz İlçe Başkanı resmi yazısını ve görevini şahsıma teslim eden İl Başkanım sayın Savaş Çekinmez’e de teşekkür ederim’ dedi.

“YÖNETİM OLUŞTURMA ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR”

Bölükbaşı şöyle devam etti: “İYİ Parti Lüleburgaz İlçe Yönetim Kurulu’nu oluşturma ile ilgili çalışmalarımız devam ediyor. Lüleburgazımızın ekonomik, sosyal ve yöresel sorunlarını tespit edebilecek ve bunların çözümünde yardımcı olabilecek genç, aktif ve hatta siyaset yapmamış birçok hanımefendi ve beyefendiler ile bu yola çıkacağımızı öncelikle belirtim. Biliyorsunuz Meral Akşener hanımefendi Türkiyemiz için kadınlarımızın da sahiplendiği bir demokrasi hareketinin başında, bu hareketin başarıya ulaşması için kadınlarımızın aktif olarak siyasette olması gerektiğini her defasında belirtiyor. Biz de ilçe yönetim kurulumuzu hazırlarken yüzde 25 olan kadın kotasına önem ve özen gösterdik. Çevresinde sevilen sayılan, başarılı, cesur hoş görülü, fikirlerini özgürce ifade edebilen arkadaşlarımız ile birlikte olacağız”

“KOLTUKLARI DEĞİL AYAKKABILARI ESKİTECEĞİZ”

“İYİ Parti Lüleburgaz İlçe Yönetimi olarak icracı bir yönetim hazırlığı içindeyiz. Lüleburgazımızda yaşayan halkımızın sorunlarını tespit edeceğiz ve çözümü konusunda takipçisi olacağız. Sayın Meral Akşener hanımefendinin de dediği gibi ‘Koltukları değil ayakkabıları eskiteceğiz’. Ya tozu dumana katarsın ya da tozu dumanı yutarsın. Biz tozu dumana katmaya geliyoruz. Alışılmışın dışında bir yönetim anlayışı ile hareket edeceğiz. İyi olan, iyi yapılmış şeylerin üzerinde yapılmamış işleri yapmaya geliyoruz. Bizlerin üslubu barışçı, hoş görülü, her kesimi kucaklayıcı bir anlayış içinde olacaktır. Başarı benim için bulunduğum konumu muhafaza edip, potansiyel rakiplerimi ekarte etmek asla değildir”

“KAPIMIZ DA GÖNLÜMÜZ DE AÇIKTIR”

“Beni yakından tanıyanlar çok iyi bilir. Bizim için başarı Lüleburgazımızın sorunları için projeler üretmek ve çözümler bulmaktır. Biz bu inanç, kararlılık, azim ve cesaretle yola çıkıyoruz. Lüleburgazımızı layık olduğu şekilde temsil edeceğimizden, hakkını koruyacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Siyasi görüş, ideolojik düşünce, etnik fark gözetmeksizin her vatandaşımıza kapımız da gönlümüz de açıktır. Bizler Gazi Mustafa Kemal Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, cumhuriyetini, vatanını, milletini, bayrağını seven, inançlı herkesle yol yürümeye hazırız. Türkiye’nin ana şefkatiyle birleştirici, bütünleştirici, tekilleştirmeyen, ötekileştirmeyen, ülke meselelerini çözecek kadroya sahip yeni bir siyasi partiye ihtiyacı vardı. İYİ Parti böyle doğdu. Biz de bu anlayışı devam ettirip ailemizi genişletmeyi hedef edindik”

“LÜLEBURGAZ’DA YOĞUN İLGİ VE ALAKA GÖSTERİLDİ”

Bölükbaşı son olarak: “Yeni kurulacak olan İYİ Parti Lüleburgaz İlçe Yönetim Kurulu’nun Lüleburgaz halkı tarafından sahipleneceğinden hiç şüphemiz yoktur. Şu an kuruluş aşamasında iken bile çok yoğun ilgi ve alaka gösterilmiş, Lüleburgaz halkı tarafından sahip çıkılmıştır. Bu gösterilen içten ve samimi, ilgi ve desteği için Lüleburgaz halkına şahsım ve oluşacak ilçe yönetim kurulu adına teşekkür ederim.” dedi.

 

 

 

Bu haber 1756 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter