15 Aralık 2018 Cumartesi
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 5°C
Kapalı
HABER DETAYI
Banu Avar Babaeski’deydi!
Kırklareli # 05 Aralık 2017 Salı 07:49

Metin KARAKUŞ

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Babaeski Şube Yönetimi’nce düzenlenen etkinlikte, Araştırmacı Gazeteci -Yazar Banu Avar, “Dünya Düzeni” konulu söyleşi ve imza gününde okurları ile buluştu.

Belediye Sarayı Tansa Düğün Salonu’nda düzenlenen söyleşide Atatürkçü Düşünce Derneği Babaeski Şube Yönetimi’nin konuğu olan ünlü yazar Banu Avar, son çıkan “Zemberek” isimli kitabını da okurları için imzaladı.

Avar, “Dünya Düzeni” konulu söyleşide ise dünya ülkelerinin Türkiye üzerinde oynadığı oyunları verdiği örneklerle dile getirdi.

Soru – cevap şeklinde devam eden söyleşide interaktif diyaloglar yaşandı.   

Banu Avar, Babaeskililerin ilgisinden son derece memnun kaldığını belirterek: “Canım Babaeski’de ADD konuğu olarak söyleştik, sımsıkı kucaklaştık. Binnur Güdücüler’e ve ADD yönetimine, Babaeskili gençlere, Lüleburgaz, Çorlu, Edirne’den gelen dostlara, dernek başkanlarımıza, Kıbrıs gazilerimize, Emre kardeşime Şükran ve Eray evlatlarıma, en çok Banu Deniz’e ve o güzel bakışlı, güzel yürekli hemşerilerime canı gönülden teşekkür ediyor, bir kez daha sevgilerimi iletiyorum. Acıları bal eylemişlikle geçti yıllar. Toparlanacağız” dedi.

Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanı Binnur Güdücüler, söyleşi sonunda Avar’a, Yönetim Kurulu adına günün anısına bir gümüş plaket ve bir buket çiçek takdim etti.

 

 

Bu haber 748 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter