19 Aralık 2018 Çarşamba
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 3°C
Kar
HABER DETAYI
CHP'de aday tanıtım toplantısı!
Lüleburgaz # 18 Kasım 2017 Cumartesi 09:27

Tevfik İŞÇİ

Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Özgür Kaya, İlçe Başkan adayları ile birlikte aday tanıtım toplantısı düzenleyeceklerini açıkladı.

Kaya, bütün adayların partinin adayı olduğunu altını çizerek, İlçe Başkanlığı’na aday olma gururunu taşıdıklarını kaydetti.

Kaya yaptığı açıklamada; ‘İlçe Başkanlığı’nı kazandığımız 2015 Aralık ayından, bugüne kadar hiçbir konuyu halktan saklamadık, üyelerimizden gizlemedik. Cumhuriyet Halk Partisi’ne yakışan açık ve şeffaf yönetimi esas aldık. Bizim halktan saklayacak hiçbir şeyimiz yoktur ve olamaz. 2015 Aralık ayında kazandığımız kongre sonrasında delegemize, hiçbir kimsenin önünü kesmeyeceğimize, kimseye çelme takmayacağımıza söz vermiştik. Bu günde bu sözümüzü yerine getirmek için 19 Kasım 2017 Pazar günü saat 14:00’de Nisan Düğün Salonu‘nda aday tanıtım toplantısı gerçekleştireceğiz’ dedi.

‘PARTİ İÇİNDEKİ YARIŞ KAVGAYA SEBEP OLMAYACAK’

Kaya konuşmasının devamında; ‘Bütün adaylar partimizin adayıdır. İlçe Başkanlığı’na aday olma gururunu taşımaktadırlar. Parti içindeki yarış asla kavgaya sebep olmayacak, birlik ve beraberlik içerisinde Türkiye’nin ve Lüleburgaz’ın aydınlık yarınları için mücadeleye devam ederken, sonuna kadar Demokrasi, Eşitlik ve Özgürlük diyerek yolumuza devam edeceğiz. Kazanan Cumhuriyet Halk Partisi, Lüleburgaz ve Türkiye olacaktır’ diye konuştu.

Bu haber 800 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter