17 Ekim 2018 Çarşamba
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 16°C
Çok Bulutlu
HABER DETAYI
Evrensekiz Belediyesi yol haritasını halkla çizdi!
Lüleburgaz # 13 Kasım 2017 Pazartesi 07:39

Haber Merkezi

Evrensekiz Belediyesi, bugüne kadar yapılan hizmetleri belde halkına anlatmak ve 2018 yılında yapılacak olan çalışmaların yol haritasını vatandaşlarla çizmek üzere halk toplantısı yaptı.

Belediye Başkanı Mustafa Nalbant’ın göreve geldiğinden bu yana 3’üncü kez düzenlenen halk toplantısı, meclis üyeleri ve daire müdürlerinin de katılımıyla 10 Kasım’da Evrensekiz belde meydanında gerçekleştirildi.

Toplantıya o sırada tarlalarında veya işyerlerinde çalışmakta olan belde sakinleri de katıldı.

Vatandaşlara yoğun katılımları nedeniyle teşekkür edilerek başlayan toplantıda Başkan Nalbant, bugüne kadar yapılan çalışmaları anlattıktan sonra 2018 yılında yapmayı planladıkları çalışmaları paylaştı.

Nalbant, 2018 yılında beldede 50 bin metrekare yol çalışması, belediye karşısındaki Atatürk Parkı’nın düzenlenmesi, düğün salonu zemini ve çevre düzenlemesi, Sağlık Ocağı, ilkokula 300 metrekare kapalı spor salonu yapılması, Belde meydanına süs havuzu yapılması, gölet yolunda asfalt çalışması, belde girişinde yarım kalan belediyeye ait yolun asfaltlanması çalışması, altyapı ve doğalgaz çalışmaları nedeniyle bozulan yollara 50 bin metrekare kilit parke taş yapılmasının planlandığını belirtti.

Başkan Nalbant; ‘Halkımızın gösterdiği yoğun ilgiden dolayı halkımıza çok teşekkür ediyorum. Hiç kimse merak etmesin, her şey çok daha güzel olacak. Yaptığımız ve yapacağımız çalışmaları halkımızla paylaşarak gerçekleştirmeye devam edeceğiz’ dedi.

 

 

Bu haber 846 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter
xx