16 Ekim 2018 Salı
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 13°C
Kapalı
HABER DETAYI
Başkan adaylığını açıkladı!
Lüleburgaz S.S. 1 No’lu Lüleburgaz Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Koray Güven, Şoförler ve Otomobilciler Odası başkanlığına aday olduğunu açıkladı.
Lüleburgaz # 21 Ekim 2017 Cumartesi 07:38

Haber Merkezi

Lüleburgaz S.S. 1 No’lu Lüleburgaz Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Koray Güven, Şoförler Odası başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

Lüleburgaz Şoförler ve Otomobilciler Odası’nın 2018 yılının ilk aylarında yapılması planlanan seçimlerinde başkanlığa aday olduğunu söyleyen Koray Güven, projeleriyle ilgili de açıklamalarda bulundu.

2013 yılından beri S.S. 1 No’lu Lüleburgaz Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanlığı’nı yaptığını belirten Koray Güven; ‘2010-2013 yılları arasında Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi’nde başkan vekili olarak görev yaptım. 2013 yılından beri de başkan olarak görev yapıyorum. Evli ve bir çocuk babasıyım. Lüleburgaz Şoförler Odası’nda da yönetim kurulu üyeliği görevinde bulundum. Lüleburgaz Şoförler Odası Başkanı Yönetim Kurulu üyesi olduğumdan dolayı çözmem gereken sorunları çok iyi biliyorum’ dedi.

PROJELERİNİ AÇIKLADI!

Projeleriyle ilgili konuşan Güven şöyle devam etti; ‘Lüleburgaz’da şu an taksi durakları, köy minibüs durakları, öğrenci servis şoförleri ve fabrika servisleri ile ilgili sıkıntılar var. Lüleburgaz’da taksi durakları ile ilgili sıkıntıları taksi şoförleri ve yetkililer ile görüşerek, köy minibüslerinin durak sorununu köy muhtarları ve minibüs sahipleri ile görüşerek çözeceğiz. Her önüne gelen öğrenci servisi şoförlüğü yapamayacak. Bunun için belli kriterler koyarak öğrencilerimizin güvenliğini daha ileri düzeye çıkaracağız. Öğrenci servisi şoförlüğünün de çok önemli bir görev olduğunu hissettireceğiz. Lüleburgaz’da fabrika servislerinin durakları ile ilgili 8 yıldan beri herhangi bir düzenleme yapılmıyor. Gerekirse halkımız,  işçi sendikaları ve yetkililer ile toplantılar yapıp yeni duraklar kazandıracağız.  Bu hizmetleri yapmak için Lüleburgaz Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığı adaylığımı açıklıyorum’.

Bu haber 2715 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter
xx