23 Mayıs 2018 Çarşamba
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 19°C
Açık
HABER DETAYI
O üçlüğü at artık koç!
Bugün Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde önemli bir ameliyata girecek olan Akademi Basketbol Spor Kulübü Başkanı ve Basketbol Antrenörü Gökhan Teksöz için Lüleburgazlılar kan vermeye akın etti.
Lüleburgaz # 12 Eylül 2017 Salı 07:42

Haber Merkezi

Rahatsızlığı nedeniyle bir süredir tedavi gören Akademi Basketbol Spor Kulübü Başkanı ve Basketbol Antrenörü Gökhan Teksöz bu sabah saat 08:00’de Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi’nde önemli bir ameliyata girecek.

Gökhan Teksöz’ün ameliyatı için B Rh (+) kana ihtiyaç olması nedeniyle Lüleburgaz’da da tanıdık tanımadık çok sayıda vatandaş seferber oldu.

Lüleburgaz Kızılay Kan Merkezi’nin Pazar günü Kongre Meydanı’nda kurduğu bağış çadırında gönüllü kan bağışları kabul edildi.

Pazar günü saat 11:00’den 19:00’a kadar kan vermek için çadıra gelen vatandaşlar; ‘Lüleburgazlıların bu konularda nasıl birlik ve beraberlik içerisinde olduğunu bir kez daha gösterdik. Gökhan hocamıza Allah’tan acil şifalar diliyoruz. Bizlerin desteğini bugün arkasında hissedecektir’ dediler.

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde bulunan Gökhan Teksöz ve ailesi ise; ‘Türkiye’nin dört bir yanında seferber olan herkese çok teşekkür ederiz. Allah herkesten razı olsun’ açıklamasını yaptılar.

Lüleburgaz ve Cerrahpaşa Tıp Fakültesi önünde gerçekleştirilen bağışlarla gereken kan ihtiyacına ulaşılmasının ardından Teksöz’ün sevenleri bugün kendisinden gelecek sevindirici haberi beklemeye başladı.

Bu haber 355 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter
xx